06 Червня 2023, 14:47 | Реєстрація | Вхід
/ 20-23 листопада: Презентації роману «Світи і лабіринти» - 23 Листопада 2017

20-23 листопада: Презентації роману «Світи і лабіринти»

Категорія: «Події»
Дата: 23 Листопада 2017 (Четвер)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Харків, Запоріжжя, Одеса, Вінниця
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: inga
Кількість переглядів: 964


З 20 по 23 листопада письменниця Ірина Червінська відвідає Харків, Запоріжжя, Одесу, Вінницю з презентаціями роману «Світи і лабіринти». Це трилер з елементами детектива, психоделіки та антиутопії. Книга вийшла у «Видавництві 21» у травні.

Перша презентація «Світів і лабіринтів» відбулася під час VII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» – у рамках дискусії «Не Кінгом єдиним! Сучасні українські «адреналінові жанри». Авторка представила свій роман також читачам Львова, Івано-Франківська, Калуша, Києва.

Графік презентацій «Світів і лабіринтів» у листопаді: 


1. Харків: 20.11, книгарня «Vivat», 18.00, модерує Вадим Мірошниченко;
2. Запоріжжя: 21.11, книгарня «Є», 18.30, модерує Олесь Барліг;
3. Одеса: 22.11, Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Грушевського, 15.00;
4. Вінниця: 23.11, книгарня «Є», 18.30, модерує Сергій Рибницький. Роман Ірини Червінської вже поповнив відповідну нішу української жанрової літератури та здобув чимало читачів. Критики відзначають те, що текст якісний, помітною є його естетико-інтелектуальна складова, в основі якої захоплення авторки авангардизмом, сюрреалізмом, постструктуралізмом, деконструкцією, метамодернізмом, найновішими досягненнями у різних галузях природничих наук. Та звісно, що «Світи і лабіринти» захоплюють увагу численних читачів насамперед досконало створеною смисловою системою. Головний герой роману ‒ молодий чоловік, який потрапляє у коловорот різних ідентичностей, переживає численні досвіди, які навіть не встигає осмислити – так блискавично швидко і карколомно усе змінюється.Головний герой не має найменшого шансу отямитися, аби збагнути, де насправді він, хто він і яка із численних реальностей його. Чи має шанс це збагнути читач?.. Є один шлях довідатися – сміливо зайти на територію світів і лабіринтів. 

«Думаю, «Світи і лабіринти» обов’язково сподобаються тим, хто любить несподівані ходи, моторошні ситуації та щільні переплетення вигаданого та реального. А загалом роман для широкого кола читачів», – говорить про свій твір авторка.

Під час презентації Ірина Червінська розповість про специфіку створеного нею смислового світу, про витоки її інтересу до «адреналінових» жанрів, чинники та критерії створення якісної жанрової літератури,про багатовимірність світу та одномірні суспільства і, звісно, як завжди відверто відповість на всі запитання: хто передбачить, у які світи заведуть лабіринти?..

Ірина Червінська«Видавництві 21» запрошують Харків, Запоріжжя, Одесу, Вінницю на презентації «Світів і лабіринтів». Приходьте і дізнаєтеся, що з цим світом не так.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar