20 Січня 2021, 05:52 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Роман «Світи і лабіринти» Ірини Червінської у Львові - 21 Червня 2017

Роман «Світи і лабіринти» Ірини Червінської у Львові

Категорія: «Події»
Дата: 21 Червня 2017 (Середа)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 508


Львівська Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію роману Ірини Червінської «Світи і лабіринти», що відбудеться 21 червня, о 18.30. Модератор — Богдан Пастух.

«Світи і лабіринти» ‒ це трилер з елементами детектива, психоделіки та антиутопії. Ірині Червінській вдалося створити якісний текст, який поповнить відповідну нішу української жанрової літератури. Головний герой роману ‒ молодий чоловік, який чи то втратив свою ідентичність, чи несподівано для себе опинився у полоні різних ідентичностей. Усе відбувається так блискавично швидко і карколомно, кадри блимають, не встигнувши зафіксуватися у свідомості, що головний герой навіть не має найменшого шансу отямитися, аби збагнути, де насправді він і яка із численних реальностей його.

Під час презентації Ірина Червінська розповість про специфіку створеного нею смислового світу, про витоки її інтересу до «адреналінових» жанрів, чинники та критерії створення якісної жанрової літератури та про свою участь у VII Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».


Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68


0 коментарів

Залишити коментар

avatar