02 Грудня 2020, 23:45 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Книголюби Володимира»: Сергій Жадан - 13 Жовтня 2017

«Книголюби Володимира»: Сергій Жадан

Категорія: «Події»
Дата: 13 Жовтня 2017 (П'ятниця)
Час: 16:00
Вартість: вхід вільний
Місто: Володимир-Волинський
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Ковельська, 6
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 656


Книгарня «Є» запрошує на засідання Читацького клубу «Книголюби Володимира», де йтиметься про романи Жадана «Ворошиловград» та «Інтернат». Подія відбудеться у п’ятницю, 13 жовтня. Початок – о 17.00.

«Ворошиловград» – знаковий роман Сергія Жадана, визнаний «Книгою десятиліття BBC». Жорсткий, меланхолійний і реалістичний текст, в якому реальність виявляється хисткою, вчорашні приятелі – ворогами, а сюжет закручується довкола рейдерства і старої АЗС. 

«Інтернат» – найновіший роман Жадана, презентований на Форумі видавців у Львові. У ньому на читача чекають чесні і жорстокі картини війни на Сході України, негероїчні герої, небезпечна подорож довжиною у кілька діб і вибір, який потрібно зробити, хочеш того чи ні.


Наскільки «воєнна» проза автора за настроєм, стилем, тоном відрізняється від «довоєнної»? Чи залишився Жадан тим «бардом Східної України», яким назвав його журнал The New-Yorker? Чи може стати найсильнішим описом війни текст, що увібрав в себе пил, кров і сльози фронту на Донбасі? Про це і не тільки поговоримо на засіданні Читацького клубу.


Володимир-Волинська Книгарня «Є», вул. Ковельська, 6. Тел: (03342) 2 19 57


0 коментарів

Залишити коментар

avatar