21 Червня 2024, 06:16 | Реєстрація | Вхід
/ Засідання читацького клубу «Книголюби Володимира» - 28 Липня 2017

Засідання читацького клубу «Книголюби Володимира»

Категорія: «Події»
Дата: 28 Липня 2017 (П'ятниця)
Час: 17:00
Вартість: вхід вільний
Місто: Володимир-Волинський
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Ковельська, 6
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1058


Володимир-Волинська Книгарня «Є» запрошує на засідання читацького клубу «Книголюби Володимира». Подія відбудеться у п’ятницю, 28 липня. Початок – о 17.00.

Таємниці й загадки людського мозку, дивні процеси та незвичайні явища, які відбуваються у ньому, досі повністю не вивчені. Але автори художньої літератури допомагають бодай уявити, як це – зазирнути в чужу голову.


Про людину, у якій вживалося 24 особистості різного віку, статі і походження, і про те, як вони вплинули на її життя ми дізнаємося із приголомшливої документальної книги «Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніела Кіза. А Марк Геддон у романі «Загадковий нічний інцидент із собакою» на прикладі історії хлопчика Крістофера розповість, як сприймають світ люди із синдромом Аспергера і чому з них часто виростають генії.


Чи може психічне захворювання бути виправданням за вчинені злочини, чи можемо ми назвати психологічні особливості просто «іншими варіантами норми», як завершилася історія реального Біллі Міллігана і хто із відомих людей жив і досягнув успіху із синдромом Аспергера – про це і не тільки ми поговоримо на засіданні Читацького клубу.

Приходьте, беріть із собою гарний настрій і бажання спілкуватися! 

Володимир-Волинська Книгарня «Є», вул. Ковельська, 6. Тел: (03342) 2 19 57


0 коментарів

Залишити коментар

avatar