16 Червня 2024, 17:20 | Реєстрація | Вхід
/ I Перекладацький фестиваль Translatorium - 1 Жовтня 2017

I Перекладацький фестиваль Translatorium

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 01 Жовтня 2017 (Неділя)
Час: 12:00
Місто: Хмельницький
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2858


За місяць у Хмельницькому стартує І літературно-перекладацький фестиваль «Translatorium»

Хмельницький фестиваль «Translatorium» — це 3 дні, близько 20 гостей з різних куточків країни та майже 2 десятки подій. «Translatorium» — чи не єдиний на сьогодні фестиваль в Україні, присвячений художньому перекладу, що відбудеться в Хмельницькому з 29 вересня по 1 жовтня 2017 року.

У фестивалі братимуть участь провідні перекладачі України, літератори, видавці, поети та музиканти. У списку учасників такі імена як Марк Бєлорусець, Анна Вовченко, Остап Українець, Катя Поправка, Юрій Завадський, Гєник Бєляков та ін.

Фестивальна програма умовно розбиватиметься на два блоки: події в Хмельницькому національному університеті (перекладацькі студії для студентів) та літературно-перекладацькі заходи для широкої аудиторії (на кількох локаціях у центрі міста). 

Приємною новиною для відвідувачів фестивалю стане яскравий літературний івент «Ніч поезії та музики», який об’єднає в собі сучасну літературу та музику від кількох небанальних виконавців із різних міст України.

Окрім звичних літературних читань, на фестивалі проходитимуть майстер-класи із художнього перекладу, лекції та цікаві зустрічі з професіоналами сфери.


«Ідея фестивалю полягає у створенні умовної перекладацької лабораторії (звідси й назва — Translatorium) та приверненні уваги мешканців міста до перекладу й літератури загалом. Нам дуже хочеться попрацювати з такою структурою, як університет, де студенти й викладачі почасти відірвані від загального літературного контексту сучасної України. Хочеться познайомити Хмельницький з цікавими літераторами й створити тут певний майданчик для діалогу», — говорить директорка фестивалю Таня Родіонова.


Організатори: перекладацька група «VERBація», а також активісти(-ки) з Хмельницького та Києва.
Головні локації фестивалю: ХНУ, мовна школа «ОЛА», Книгарня «Є», галерея «Maslo».

Офіційний сайт фестивалю: https://translatoriumfest.wixsite.com/translatorium
Сторінка фестивалю у Facebook: http://facebook.com/translatoriumfest.2017/
Контактна особа: Анастасія Олексюк, прес-секретарка фестивалю (+38 063 928 8070)


0 коментарів

Залишити коментар

avatar