21 Червня 2024, 01:06 | Реєстрація | Вхід
/ Лекція: «Атиповий зомбі - прощання з епохою Ромеро» - 13 Липня 2017

Лекція: «Атиповий зомбі - прощання з епохою Ромеро»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 13 Липня 2017 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Бібліотека «Оціум 51»
Адреса: вул. Ентузіастів, 51/24
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1106


13 липня о 19 приходьте у бібліопросторі «Оціум 51» слухати лекцію Альони Савінової «Атиповий зомбі - прощання з епохою Ромеро».

З часу першої появи на екрані зомбі багато що змінилося. Не в останню чергу завдяки тому, що темою цих дивних істот зацікавилися письменники та створено цілий пласт художніх творів про зомбі. Відбувся дивний зсув: істоти, уявлення про яких в масовій культурі сформувалося завдяки кінематографу, переосмислюються в художній літературі, та повертаються на екрани в екранізаціях вже цих книжок, щоб сформувати новий канон уявлень про зомбі. 

То якими є сучасні зомбі на думку письменників та режисерів? Поговоримо про останні тенденції жанру, нових героїв та штампи, яких неможливо позбутися, про те, як екранізують книжки про зомбі протягом останніх десятиліть та чим ці фільми відрізняються від класики хорору. Буде моторошно і весело.


Лекторка - Альона Савінова. Менеджерка культурних подiй, адмiнiстраторка фестивалю фантастики та уявних свiтiв ЛiТерра Кон. З 2015 року спiвкураторка лiтературного об’єднання «Зоряна фортеця».  Займалася перекладами щотижневих рецензій на різноманітні телешоу, цікавиться дослідженнями впливу культури національних меншин на масову культуру. Постійний учасник київського КомікКону, співкуратор спеціальних програм присвячених фантастиці на Форумі видавців у Львові та Книжковому Арсеналі у Києві.


Участь безкоштовна. За умовами бібліопростору «Оціум 51» прохання зареєструватися як читач/користувач бібліотеки (бажано мати паспорт). А також підписуйтеся на сторінку Оціум 51. Бібліотека і завжди будете в курсі наших новинок та подій.

Київ, Оціум 51. Бібліотека, вул. Ентузіастів, 51/24


0 коментарів

Залишити коментар

avatar