08 Грудня 2021, 21:47 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги Марії Чумарної «Стражі» у Львові - 30 Червня 2017

Презентація книги Марії Чумарної «Стражі» у Львові

Категорія: «Події»
Дата: 30 Червня 2017 (П'ятниця)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Львів
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва
Адреса: пл. Ринок, 9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1370


Видавництво «Апріорі» запрошує на презентацію книги Марії Чумарної «Стражі». Захід відбудеться 30 червня (п’ятниця) о 18:00 в приміщенні Львівської обласної бібліотеки для юнацтва. Презентація відбудеться за участю: письменниці Марії Чумарної та засновника видавництва «Апріорі» Юрія Николишина.

«Стражі» − роман-притча про шлях людської свідомості до осягнення Правди в собі. Його безіменні герої, як шахові фігури на шахівниці людських доль, відображають різноликість Істини, розмаїття поглядів на сенс життя і призначення людини в земному світі. Роман зітканий з притч, міфів, філософських розмислів мудреців різних епох. В суголоссі з романом – «Три новели про Безсмертя»: це поезія в прозі, що розкриває таємниці трансформації світу і людської свідомості.

Марія Чумарна — українська поетеса, педагог, журналіст, громадсько-культурна діячка. Член Національної спілки письменників України. Засновниця авторської українознавчої школи. Марія Чумарна також є авторкою книг для дітей — казок, оповідок, притч і байок, об’єднаних тематикою Добра, Любові, Краси та їхнім значенням у людському житті. Кожен твір — це своєрідна мандрівка Всесвітом у пошуках Щастя, гармонії душі й тіла, єдності людини з Богом. 


30 червня. Початок о 18:00. Вхід вільний
Львівська обласна бібліотека для юнацтва, пл. Ринок, 9


0 коментарів

Залишити коментар

avatar