18 Квітня 2024, 11:32 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота: «Комп і компанія» Анни Коршунової - 8 Квітня 2017

Дитяча субота: «Комп і компанія» Анни Коршунової

Категорія: «Події»
Дата: 08 Квітня 2017 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Суми
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 44
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 851


Сумська Книгарня «Є» та видавництво «Час майстрів» запрошують дітей 9-14 років та їхніх батьків на Дитячу суботу: презентацію книжки Анни Коршунової «Комп і компанія», яка відбудеться 8 квітня. Початок — о 12.00. Модераторка — Наталка Лебедь.

Дитина весь час сидить в інтернеті, дивиться телевізор, грає в комп'ютерні ігри? Головний герой книжки сумчанки Анни Коршунової «Комп і компанія» також не уявляв свого життя без електроніки, поки одного дня йому не довелося поїхати за місто й опинитись у дуже незвичній для себе ситуації без інтернету. Цей твір може стати для підлітка першим кроком до усвідомлення переваг «живого» спілкування.


Книжка «Комп і компанія» — володар 1-ї премії Міжнародного літературного конкурсу романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова» (2015). А її авторка – наша землячка, мешкає в Сумах і пише чудові книги для дітей та підлітків.

На презентації вас чекає знайомство з книгою, можливість поставити будь-які запитання її автору, а також розіграш спеціальних подарунків, створених руками самої Анни Коршунової.


Сумська Книгарня «Є», вул. Соборна, 44. Тел.: (054) 270 19 04


0 коментарів

Залишити коментар

avatar