01 Жовтня 2023, 11:50 | Реєстрація | Вхід
/ Поетичний конкурс «щыро безъ обенякивъ…» - 20 Березня 2017

Поетичний конкурс «щыро безъ обенякивъ…»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 20 Березня 2017 (Понеділок)
Час: 01:00
Місто: Україна
Рейтинг: 4.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 3300


З нагоди 175-річчя виходу першого повного видання «Енеїди» Івана Котляревського, журналом «Склянка Часу*Zeitglas» оголошено міжнародний Поетичний конкурс гумористичного віршу «щыро безъ обенякивъ…» (правопис збережено за першоджерелом). Це літературне змагання поетів має відбуватися відповідно темі сучасності, насиченої іронію, сарказмом, бурлеском, пародіюванням, а головне - гумором.

«Нагадати не завадить, що поема «Енеїда» - взагалі перший відомий нині твір Котляревського. Це було, на той час, сміливе заперечення застарілих етичних принципів, причому викладену у веселу розповідь, бурлескну. Твір просякнутий витонченістю спостережень (в першу чергу) в зображенні українського життя 18-19 століть. Тож, нам би хотілось, аби й твори, котрі надсилатимуть автори на конкурс, були відповідними спостереженнями сьогодення!»
Ол. Апальков, редактор журналу «Склянка Часу*Zeitglas»

По завершенню терміну прийому творів (опісля 20 березня 2017 року) планується видання Віснику конкурсу «щыро безъ обенякивъ…». Вісник конкурсу буде видано обмеженим накладом (лише для учасників конкурсу та членів журі). 

Певний наклад буде зроблено для заходів міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Адже Вісник буде презентовано на найбільшому в Україні міжнародному фестивалю «Книжковий Арсенал», який  відбудеться 17-21 травня 2017 року у м. Києві, фокусуючись цього разу саме на кураторській програмі про сміховинну культуру, іронію, бурлеск, пародіювання, гумор з нагоди 175-річчя з часу виходу першого повного видання «Енеїди» Івана Котляревського, якій будуть присвячені як літературні, так візуальні, мистецькі, виставкові проекти.

Умови конкурсу:

 • мова написання – українська або російська;
 • обсяг твору – обмежується «повними» двадцятьма восьми рядками (сім класичних чотиривірши /четверостиший/). Твори, які перебільшують зазначений розмір, до конкурсного розгляду НЕ БЕРУТЬСЯ!
 • вік учасників – не обмежений.
 • кількість творів – ОДИН!
 • Термін подання творів до 20 березня 2017 року.
УВАГА! Аби надіслати свій твір, автору слід спершу придбати (будь-яку) книгу / книги, або журнал видавництва «Склянка Часу*Zeitglas» 

Про намір придбання книги (книг) слід написати е-листа на адресу редакції: zeitglas@ck.ukrtel.net, вказавши актуальну адресу автора, що робить замовлення: прізвище та ім‘я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, номер телефону). У такий спосіб учасник доводить справою свою щиру участь у конкурсі. 

Редакция СЧ приймає до розгляду лише авторські тексти за обов‘язкової наявності: короткої біографії автора (із зазначенням року народження та вірно поданої поштової адреси автора: Прізвище та ім‘я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, номер телефону).
 • тексти мають надсилатися е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net та у роздруковці на папері. ( Коли в автора відсутня можливість е-пошти, текст твору та біографія додається в електронній версії на CD, у програмі Word або RTF (з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань) 
 • прозові твори до розгляду не беруться.
 • надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.
Тексти мають надсилатися на електронну адресу: zeitglas@ck.ukrtel.net із позначкою Поетичний конкурс «щыро безъ обенякивъ…».  Пересилка роздрукованого тексту на папері обов‘зкова за адресою:

«Склянка Часу*Zeitglas»
вул. Шевченка, 31/32,
м. Канів,
Черкаської обл.
19003

Журі конкурсу «щыро безъ обенякивъ..»:
 • Дадукевич Лєна
 • Перуцький Олександр
 • Шевернога (Каменєва) Маргарита
 • Даник Володимир
 • Бондар Олег
 • Апальков Олександр
Автори трьох найкращих поезій будуть відзначені дипломами та нагородами. Іх твори буде перекладено на німецьку мову та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas». Інші, відзначені за рішенням конкурсного журі роботи, будуть публікуватися на сторінках літературного альманаху «Скіфія».

Довідки за тел: 04736-36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net
Про перебіг попередніх конкурсів можна дізнатися більше на сайті: http://zeitglas.io.ua/story


2 коментарів

avatar
Чи можна використовувати нецензурну лексику в творах?
avatar
Термін подання творів продовжено до 20-го квітня 2017 року.
Нецензурну лексику у творах -не використвуйте. То вже не поезія, а лайка... biggrin

Залишити коментар

avatar