07 Жовтня 2022, 12:29 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького» - 15 Березня 2017

Презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького»

Категорія: «Події»
Дата: 15 Березня 2017 (Середа)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 672


Тернопільська Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Смолоскип» запрошують на презентацію книжки «Муза і чин Остапа Луцького» за участю авторів та співупорядників Данила Ільницького, Петра Ляшкевича, Надії Мориквас, Василя Деревінського та Олександри Салій. Захід відбудеться 15 березня. Початок – о 18.00. Модератор — Юрій Матевощук.

У книжці «Муза і чин Остапа Луцького» зібрано тексти, присвячені життю і діяльності цього непересічного українця. Його образ органічно висвітлено у різних площинах: і як літератора, і як громадсько-політичного діяча. У виданні подано також авторські поетичні збірки, переклади, різноманітні статті, щоденникові записи й вибраний епістолярій. Книжка буде цікава літературознавцям, історикам, політикам і громадським активістам, – всім, кому небайдужа доля України.

Остап Луцький (1883, с. Лука, нині Самбірський район, Львівська область — 1941, Котлас, Архангельська область, Росія) — український військовий, політичний і громадський діяч, кооператор, публіцист і поет, літературний критик. Ад'ютант австрійського архикнязя з династії Габсбургів, полковника Легіону Українських Січових Стрільців та УГА Вільгельма Габсбурга — Василя Вишиваного.


Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 254 459


0 коментарів

Залишити коментар

avatar