01 Жовтня 2023, 14:39 | Реєстрація | Вхід
/ «Крадії пам’яті» Сергія Комберянова у Вінниці - 3 Березня 2017

«Крадії пам’яті» Сергія Комберянова у Вінниці

Категорія: «Події»
Дата: 03 Березня 2017 (П'ятниця)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 835


Вінницька Книгарня «Є», видавництво «Смолоскип» та Центр літературної освіти запрошують на презентацію роману Сергія Комберянова «Крадії пам’яті», яка відбудеться 3 березня за участю автора. Початок – о 18.30. Модератор – Сергій Рибницький.

Уявіть собі, що одного дня вас повністю позбавили пам’яті. У вас є лише ваше тіло і ваша мова – чи достатньо цього, щоб бути повноцінною людиною? Як дізнатися хто ви, скільки вам років, чи є у вас рідні? Головні герої цієї повісті за допомогою лікарів та слідчих шукають відповідь на ці питання, але найбільше їх турбує інше: хто з ними це зробив і чому?

Цей напружений трилер захоплює не лише неочікуваністю кожної наступної фрази, але й тим, що змушує читача замислитися — чи насправді нас теперішніх визначаємо ми у минулому, ким би ми були без цього багажу знань і досвіду? Є можливість дізнатися, прочитавши повість Сергія Комберянова.

Сергій Комберянов народився у місті Самборі Львівської області у сім’ї військовослужбовця. В дитинстві із батьком багато мандрував по теренах СРСР та Східної Європи, що вплинуло на світогляди майбутнього автора. З відзнакою закінчив юридичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка і згодом отримав свідоцтво на заняття адвокатською практикою, яка є його основною діяльністю по сьогоднішній день. Літературною творчістю зайнявся у тридцять три роки після закінчення спеціалізованих курсів Центру літературної освіти. Пише прозу у жанрі психологічного роману, трилеру. У 2016 році отримав третю премію літературного конкурсу «Смолоскип» за повість «Крадії пам’яті», яка увійшла в топ продажів львівського Форуму видавців.


Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar