22 Листопада 2019, 02:38 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «По той бік війни» Ірини Жураковської у Луцьку - 24 Лютого 2017

«По той бік війни» Ірини Жураковської у Луцьку

Категорія: «Події»
Дата: 24 Лютого 2017 (П'ятниця)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Луцьк
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лесі Українки, 30
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 405


Луцька Книгарня «Є» спільно з «Видавництвом 21» запрошують на презентацію книжки Ірини Жураковської «По той бік війни», яка відбудеться у п’ятницю, 24 лютого. Початок – о 18.30. Модераторка — Ганна Луцюк.

Роман Ірини Жураковської «По той бік війни» демонструє свіжий погляд на події Першої світової війни, відкриваючи нові сторінки й теми.

Для головних героїв роману (німця Бастіана фон Деттена та француженки Констанс Шартьє) багато чого відбувається вперше: буття в умовах війни, перше кохання і розлука, перші серйозні випробування, внутрішні конфлікти і пошуки свого місця у житті та суспільстві.

Роман «По той бік війни» висвітлює такі теми, як становлення Червоного хреста, утвердження незалежної жінки, любов до Батьківщини, любов до ближнього, піднімає непрості запитання, серед яких чимало незручних.

Особливо важливо, що роман Ірини Жураковської дозволяє читачу побачити війну очима усіх сторін: і німців, і французів, і навіть нейтральних швейцарців. Незважаючи на таку розмаїтість персонажів роману, усі вони – військові, медики, волонтери, біженці – близькі й зрозумілі українському читачеві. Теми і проблеми, які піднімає авторка роману «По той бік війни», не мають кордонів – так само, як відносними є кордони будь-якої війни.


Луцька Книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30. Тел.: (0332) 72-43-76.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar