14 Листопада 2019, 06:25 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація роману Максима Дупешка в Луцьку - 31 Січня 2017

Презентація роману Максима Дупешка в Луцьку

Категорія: «Події»
Дата: 31 Січня 2017 (Вівторок)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Луцьк
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лесі Українки, 30
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 438


Луцька Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію роману Максима Дупешка «Історія, варта цілого яблуневого саду». Зустріч відбудеться у вівторок, 31 січня. Початок – о 18.30. Модераторка – Ганна Луцюк.

Презентація роману «Історія, варта цілого яблуневого саду» в Луцьку пройде в рамках промотуру Максима Дупешка містами України. Значна частина туру Максима Дупешка пов’язана з книгарнями «Є». Крім Луцька, це книгарні «Є» Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Києва, Харкова, Дніпра, Вінниці, Хмельницького. Автор охоплює широку цільову аудиторію.


«Історія, варта цілого яблуневого саду» – це локальна історія з універсальними смислами. Чернівці, які є основним тлом і контекстом роману, – це ніщо інше, як модель Європи. А в долях так званих маленьких людей кожен зможе побачити, відчути, впізнати частку, а то й значну долю, своєї родинної історії. Хронотоп роману досить широкий – від австро-угорської доби й до наших днів.

На тему питань історико-політичних, національних та універсальних, про мільйони доль так званих маленьких людей, які не зафіксовані у підручниках і томах з історії, але кожна із яких, варта цілого яблуневого саду, можна буде поспілкуватися 30 січня у книгарні «Є». Читачі й журналісти матимуть можливість почути від автора про його роман, історію роботи над ним, реальні факти, вимисли і домисли, про персонажів та їхні долі, прототипів, про те, як і із чого письменник збирав свій непростий, химерний, колоритний і винятковий смисловий світ, про сучасну прозу як в Україні, так у світі. А найголовніше – поміркувати на такі непрості теми, як окупація, внутрішня окупація, деокупація, Голокост на території України, про війну на Сході як незавершений акорд ІІ Світової, про невишиваний патріотизм, про те, чи можна позбутися українського національного питання в українській літературі та багато іншого, адже «Історія, варта цілого яблуневого саду» має великий асоціативно-смисловий, проблемний потенціал.


Луцька Книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30. Тел.: (0332) 72-43-76.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar