29 Травня 2024, 14:29 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжок Олександра Есаулова у Вінниці - 9 Грудня 2016

Презентація книжок Олександра Есаулова у Вінниці

Категорія: «Події»
Дата: 09 Грудня 2016 (П'ятниця)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 949


Книгарня «Є» та видавництво «Теза» запрошують на презентацію нових книжок Олександра Есаулова «Антилюди» та «Мамо, а що це було?», яка відбудеться 9 грудня за участю автора. Початок – о 18.00. Модератор – Андрій Кузьмін.

«Мамо, а що це було?»

Одразу після аварії місто Прип’ять зникло, воно начебто ніколи не існувало. У газетах, по телебаченню, по радіо місто Прип’ять скромно називали селищем енергетиків. Селище, де жили п’ятдесят тисяч населення, де лише дітей було стільки, скільки мешканців у Чорнобилі, який геть несподівано став символом цієї жахливої ​​трагедії. Жах раптової евакуації накрив Прип’ять разом із хмарою радіоактивного пилу. Ось про ці перші, найстрашніші після аварійні дні розповідає книжка.

«Антилюди»

Ні, це не відчуття помсти. Відчуття самозбереження? Сьогодні він убив чужих дітей, а взавтра вб’є моїх? Це вже ближче, але все ж таки не те. Ні… Я прислухався, вдивлявся в себе і намагався зрозуміти, що примушує мене взяти до рук «сватюшку» й позбавити життя іншу людину. Може, відчуття справедливості? Око за око, зуб за зуб? А може, все разом? Життя за життя? Не знаю… Не знаю! Не знаю!!! Але такі люди не мають права на життя! Тому що вони не люди! Вони – антилюди!


Олександр Есаулов – письменник, інженер. З 1985 – заступник керівника Прип’ятського міськвиконкому. У 1987—1989 – заступник директора Інституту ядерних досліджень АН УРСР, 1989—1991 – заступник начальника планово-економічного відділу ПО «Спецатом». З 1999 до цього часу –в технічний директор Інституту підтримки експлуатації АЕС. За участь в работах з ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС нагороджений орденом «За заслуги 3-го ступеню». Автор 22 виданих книжок для дітей та дорослих. Станом на жовтень 2016 до друку готуються ще декілька книжок. Неодноразовий лауреат и переможець літературних конкурсів «Коронація слова».


Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar