29 Листопада 2020, 13:03 | Реєстрація | Вхід
/ Курси та лекції / Лекція «Таємниці кохання: як ми обираємо партнера?» - 12 Лютого 2020

Лекція «Таємниці кохання: як ми обираємо партнера?»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 12 Лютого 2020 (Середа)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 214


Напередодні Дня всіх закоханих Книгарня «Є» та психологиня Юлія Короцінська запрошують на лекцію-дискусію «Таємниці кохання: як ми обираємо партнера?», присвячену питанням вибору партнера та стосунків. Захід відбудеться 12 лютого. Початок  –  о 18:00.

Таємниці кохання: як ми обираємо партнера? Здавалося б, з коханням усе просто – зустрів «свою» людину, закохався і живеш довго та щасливо. Та чому одні люди не можуть все життя знайти свою «половинку», а інші закохуються майже щодня? Чому безмежне кохання сьогодні – може перерости у ворожість завтра? Чому ми обираємо схожих партнерів? Або ж тих людей, стосунки з якими змушують нас страждати? Чи можна назвати любов жорстокою? Що вирішальне у виборі партнера: біологія чи сімейні моделі, закарбовані з дитинства? З усіма перерахованими питаннями ми і спробуємо розібратися на нашій лекції-дискусії з психологинею Юлією Короцінською 12 лютого о 18:00.

Лекція буде особливо корисною для: - тих, хто цікавиться темою психології стосунків; - тих, кому «розбивали» серце і хто сам «розбивав» серця; - тих, хто хоче «розірвати» коло невдалих історій кохання у власному житті; - тих, для кого важливо зберегти стосунки; - тих, хто прагне до здорових стосунків.

P.S. Візьміть зі собою гарний настрій та улюблену книгу (казку, фільм) про кохання!

12 лютого, 18:00. Книгарня «Є», Вінниця, вул. Соборна, 89


0 коментарів

Залишити коментар

avatar