18 Серпня 2022, 05:16 | Реєстрація | Вхід
/ Андрій Бондар і Вахтанг Кебуладзе у Дніпрі - 22 Листопада 2016

Андрій Бондар і Вахтанг Кебуладзе у Дніпрі

Категорія: «Події»
Дата: 22 Листопада 2016 (Вівторок)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі)
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: olena_yurchuk
Кількість переглядів: 900


Книгарня «Є» та «Видавництво Сторого Лева» запрошують на подвійну презентацію книжок Андрія Бондара та Вахтанґа Кебуладзе, яка відбудеться у вівторок, 22 листопада. Початок заходу — 18.30 

Андрій Бондар та Вахтанґ Кебуладзе вперше презентують свої книжки у Дніпрі. Зроблять вони це практично одночасно. Під час зустрічі спершу письменник, перекладач, блогер Андрій Бондар розповість про «І тим, що в гробах», а також говоритиме про любов, футбол, політику, мишей та мовну філософію, а модеруватиме його Вахтанґ Кебуладзе. А потім вони поміняються ролями і вже філософ, перекладач, поет і публіцист Вахтанґ Кебуладзе розповідатиме про «Чарунки долі», модний вік, владу і насильство, користь краси і контрабанду розуму, а модеруватиме його Андрій Бондар.Обидві книжки – «Чарунки долі» Вахтанґа Кебуладзе та «І тим, що в гробах» Андрія Бондаря – вийшли у «Видавництві Старого Лева». Збірка Андрія Бондаря – це яскраве відображення суб’єктивних, дуже особистих вражень автора. Це підслухані історії та розмови, галерея небанальних сюжетів про звичайне життя пересічних людей. І крізь цей химерний калейдоскоп спостережень раз по раз виринають нетривіальні, такі, на перший погляд, непоєднувані образи. 

«Тексти до книжки "І тим, що в гробах" писалися впродовж 13 років – між 2003 і 2016 роками, – розповідає Андрій Бондар. – Їх можна назвати розтягнутою в часі спробою внутрішньої біографії, адже всі тексти якоюсь мірою стосуються безпосередніх авторських рефлексій і переживань. Безперечно, всі вони позначені "єрессю есеїзму", тобто вкрай індивідуального та індивідуалістичного підходу, а також спробою з цього есеїзму вийти у простір художньої прози».

На сторінках книжки «Чарунки долі» зустрічаються філософи й митці з різних країн і часів. Вахтанґ Кебуладзе дає змогу їм говорити одні з одними. Із цієї розмови народжуються нові історії, з яких і складено цю книжку. «Теми цих оповідок не задані єдиним сюжетом або загальною ідеєю, вони вигулькують випадково, - каже Вахтанґ Кебуладзе. - При цьому всі вони вплетені в тканину оповідання про світ, яку створюють різні оповідачі. Повтори — вузли переплетень. Оповідки — чарунки долі. Оповідач — стрибун, що стрибає від чарунки до чарунки. До того ж оповідачів багато, траєкторії їхніх стрибків деколи перетинаються, а деколи скеровані у різні боки. Так у поліфонії оповідок про світ нашого життя створюється мережа нашої сили».
0 коментарів

Залишити коментар

avatar