04 Жовтня 2023, 12:26 | Реєстрація | Вхід
/ «П’ятий парк» Максима Гаха у Хмельницькому - 16 Листопада 2016

«П’ятий парк» Максима Гаха у Хмельницькому

Категорія: «Події»
Дата: 16 Листопада 2016 (Середа)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Хмельницький
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й пов.
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 721


Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошують на презентацію роману-антиутопії Максима Гаха «П’ятий парк». Захід відбудеться у середу, 16 листопада. Початок – о 18.30.

Максим Гах – нове ім’я у нашому літературному процесі, і його дебютний роман «П’ятий парк» явище теж по-своєму нове. Нове у тому сенсі, що потрапляє воно в досі мало окреслену нішу на стику жанрової та серйозної, високої літератури (fiction та literature у англо-американській традиції), ввібравши у себе без перебільшення найкращі риси обох.

Роман багатошаровий, поліфонічний та не піддається однозначному трактуванню (що в даному випадку є швидше його плюсом). Він пропонує як мінімум кілька прочитань.

«Тривожне передчуття незнаного майбутнього; передчуття катаклізму, врешті-решт. Уся атмосфера роману чітко вписується у канву часу, який закинув до божевільної круговерті таких яскравих і часом таких трагічних подій усіх нас, усіх тих, хто звикли вважати себе маленькими людьми, випадковими спостерігачами грандіозного дійства Життя».
Антон Ткачук

Хмельницька книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й пов. Тел.: (094) 928-31-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar