19 May 2022, 15:47 | Реєстрація | Вхід
/ «Тибетські демони» Максима Гаха у Хмельницькому - 15 May 2019

«Тибетські демони» Максима Гаха у Хмельницькому

Категорія: «Події»
Дата: 15 May 2019 (Wednesday)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Хмельницький
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Проскурівська, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 422


Книгарня «Є» Хмельницький та Видавництво Жупанського запрошують на презентацію книги Максима Гаха «Тибетські демони на святі першого дзвоника». Подія відбудеться 15 травня, о 18:30.

Збірка оповідань Максима Гаха є найкращим підтвердженням того, що після тривалого перебування в тіні перекладної літератури нова українська проза все впевненіше заявляє про себе. Регістр звучання оповідань, що увійшли до збірки, найрізноманітніший: від спогадів про втрачену в какофонії дорослого життя музику дитинства до звіту про діяльність компанії, що керує людськими долями, від бредберівських марсіанських хронік у до болю знайомому вітчизняним читачам провінційному антуражі до тибетських демонів смерті на святі першого дзвоника.

Та попри концептуальне й сюжетне різноманіття, є одна тема, яка червоною ниткою проходить через усю збірку – тема переходу від звичного «тут і тепер» до трансцендентного «там». Саме ця ідея утворює той міцний фундамент, на який, подібно до теракотової вежі з однойменного оповідання, спирається ретельно вибудувана конструкція цієї часом напрочуд затишної, часом сповненої тривоги прози.


15 травня, 18:30. Адреса: Книгарня «Є», Хмельницький, вул. Проскурівська, 2


0 коментарів

Залишити коментар

avatar