05 Грудня 2021, 18:37 | Реєстрація | Вхід
/ «Вцілілі з Атлантиди» | Meridian Czernowitz у Франції - 7 Жовтня 2016

«Вцілілі з Атлантиди» | Meridian Czernowitz у Франції

Категорія: «Події»
Дата: 07 Жовтня 2016 (П'ятниця)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Париж
Місце: Український культурно-інформаційний центр у Франції
Адреса: 22 Avenue de Messine
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 664


У п’ятницю, 7 жовтня о 19:00 в Українському культурно-інформаційному центрі у Франції відбудеться вечір Meridian Czernowitz «Вцілілі з Атлантиди. Вірші, діалоги, книжки та вино».

Під час заходу очільники корпорації Святослав Померанцев та Євгенія Лопата розкажуть про її діяльність. Також присутні матимуть нагоду познайомитися ближче з творчістю одного з батьків Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz Ігоря Померанцева та авторкою видавництва Іреною Карпою.


«Як відомо, Атлантида – це апріорі міф, ілюзія, примара, держава, що нібито колись існувала, але потім зникла з лиця Землі, – розповідає директорка фестивалю Євгенія Лопата. – Чернівці – теж свого роду Атлантида. Тут були свої величні атланти, проте, всупереч логіці, не всі з них померли з падінням держави. Були й уцілілі. Є вцілілі. Досі».

Письменник, радіожурналіст, дисидент Ігор Померанцев додає: «Чернівці в німецькомовних країнах – це місто-Атлантида, таємна столиця німецької літератури між двома світовими війнами. Але у Чернівців є не тільки минуле, а й теперішнє і майбутнє». Саме тому автор шукає і знаходить зв’язок між австрійськими Czernowitz, радянськими Черновцами та українськими Чернiвцями.

Також у програмі вечора – частування вином і продаж нових книжок Меридіану: «Поздний сбор» Ігоря Померанцева, «Summa» Юрія Іздрика та Євгенії Нестерович, «Тамплієри» Сергія Жадана.


Корпорація Meridian Czernowitz на Літературній мапі України: http://litcentr.in.ua/board/20-1-0-160


0 коментарів

Залишити коментар

avatar