24 Листопада 2020, 05:46 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Остання жінка, останній чоловік» Людмили Таран - 6 Жовтня 2016

«Остання жінка, останній чоловік» Людмили Таран

Категорія: «Події»
Дата: 06 Жовтня 2016 (Четвер)
Час: 17:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 666


Тернопільська Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують напрезентацію прозової книжки Людмили Таран «Остання жінка, останній чоловік». Захід відбудеться 6 жовтня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Книжка «Остання жінка, останній чоловік» тематично цілісна й розкриває вічні теми – кохання, життя та смерть. У ній ідеться про буттєві основи, що оголюються в часи випробувань, перед якими рано чи пізно опиняється кожна людина. Буденність та буттєвий вимір, іронія й романтизм, таємничо-містичне та впізнаване — все це поєдналося в книжці новел Людмили Таран. Одвічна напруга й осяйні миті людських стосунків, екзистенційні переживання, знайомі чи не кожній людині, — провідна проблематика її прози.


Тексти, що складають книжку, мають кілька присвят. Новела, яка дала назву книжці, присвячена публіцистові Анатолію Стріляному. «На порозі» — батькові авторки. «Острів Брач» так чи так пов’язаний із Соломією Павличко...

«Остання жінка…» витворилася з того, що мучило мене, — каже Людмила Таран про свою книжку. Втрата близької людини… Земна істота перед вічним Небом… Світ дівчини-інваліда… Зустріч із першим коханням у пору зрілості… Але мої тексти — далеко не тільки власний досвід. У певному сенсі ця книжка — сеанс психотерапії.

Хотілося б, аби мої читачі віднайшли для себе в цьому томику те, про що він / вона не раз думали. Нагадування про буття серед буднів. Інакше життя просочується крізь пальці…»

Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 25-44-59. Вхід вільний


0 коментарів

Залишити коментар

avatar