26 Листопада 2020, 11:36 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книжки Василя Карп’юка у Тернополі - 10 Жовтня 2016

Презентація книжки Василя Карп’юка у Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 10 Жовтня 2016 (Понеділок)
Час: 17:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 640


Тернопільська Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію прозової книжки Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло». Захід відбудеться 10 жовтня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Зібрані під однією обкладинкою прозові тексти поета, видавця і радіоведучого Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло» — для медитативного читання, для згадування і роздумів про дрібне, але важливе: свіжий хліб, ходіння по чистому снігу, пам'ятання людей, з якими давно не бачився, але які залишили слід у душі, про зберігання дитини в собі. Невеликі за обсягом тексти, не пов'язані між собою сюжетом, а тільки автором, його мовою і спостережливістю. Їх однаково добре читати в метро, в горах чи на затишному дивані.


«З одного боку, не надто оригінальний жанр і підхід – збірка колонок, більшість з яких публікувалася в різних виданнях, — розповідає про книжку Василь Карп’юк. — Але хочеться вірити, що не лише так. По-перше, це не тексти на актуальні теми сьогодення, що передбачає жанр колонки, а швидше ліричні оповідки з гуцульського життя. Так, більшість про гори, про моїх рідних і знайомих людей. Хоча не лише про них. Всі герої, які фігурують в цих текстах, можуть дуже органічно переселитися в можливий роман. А ще, ці тексти доволі особисті. Дуже прості, аж до безпосередності. Бо писалися для задоволення потреби писання. Так, більшість були опубліковані, але могли й не бути. Кожен з текстів передає, окрім певної думки, те, чим я жив тоді, коли писав. Саме тому в книжці багато імен тих, з ким спілкуюся, тих, кого читаю… Багато цитат тих, кого слухаю».

Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 25-44-59. Вхід вільний


0 коментарів

Залишити коментар

avatar