16 Квітня 2021, 19:57 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Книжка Романа Кушніра «Жінка і чоловік» - 3 Жовтня 2016

Книжка Романа Кушніра «Жінка і чоловік»

Категорія: «Події»
Дата: 03 Жовтня 2016 (Понеділок)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: пр-т Свободи, 7
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 729


Львівська Книгарня «Є» та Видавництво «Коло» запрошують на презентацію книжки Романа Кушніра «Жінка і чоловік: як знайти порозуміння у особистих взаєминах? Частина 2: Конфлікт. Секс. Кар'єра. Діти. Гроші». Захід відбудеться 3 жовтня. Початок — о 18.30.

У цій книжці ви знайдете прямі відповіді на більшість питань, що вас турбують у взаєминах із коханою людиною, а також підґрунтя й інструментарій для вирішення всіх питань, які виникатимуть у майбутньому. Це книга-пазл: хто збере її до кінця, отримає комплексну картину про чоловіків і жінок, їх взаємодію і найглибші причини поведінки. Хто братиме розкидані пазли і складатиме їх докупи, врешті отримає розуміння того, як функціонують і чоловіки, і жінки.

Роман Кушнір – тренер з особистісного зростання, керівник і засновник Школи розвитку SPE, автор програм більш ніж 25-и унікальних курсів з загальною тривалістю проведених тренінгів понад 6000 год. автор 14 книг з різних тем особистісного зростання, головний редактор розвиткового журналу «Експеримент».


Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68. Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar