01 Жовтня 2023, 11:44 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжок К. Робінсона та Дж. Т. Ґатто - 26 Вересня 2016

Презентація книжок К. Робінсона та Дж. Т. Ґатто

Категорія: «Події»
Дата: 26 Вересня 2016 (Понеділок)
Час: 18:30
Вартість: Вхід: вільний
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 920


Львівська Книгарня «Є» та видавництво «Літопис» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Кена Робінсона «Школа майбутнього» та книжок Джона Тейлора Ґатто «Зброя масового навчання», «Прихована історія американської освіти», «Вчитель 2.0.», «Прихована програма обов”язкової шкільної освіти». Захід відбудеться 26 вересня. Початок – о 18.30.

У «Школі майбутнього» експерт із питань освіти Кен Робінсон (Велика Британія, США) пропонує практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити недосконалу освітню систему.

Джон Тейлор Ґатто – невтомний борець за поліпшення та вдосконалення шкільної системи CША. Впродовж 30 років працював учителем у Нью-Йорку. Неодноразово визнаний найкращим учителем року міста Нью-Йорк, а згодом – найкращим учителем року штату Нью-Йорк. У «Зброї масового навчання» автор досліджує механізми примусового вишколу, що калічать уяву та знеохочують дітей критично мислити. «Прихована історія американської освіти» розповідає про систему шкільного навчання у США від самих її витоків до сьогодення. 

Книжка «Прихована програма обов’язкової шкільної освіти. Отуплення» — це радикальні міркування про вади державної освіти, яка часто дегуманізує учнів і вчить їх бути гвинтиками в механізмі. Автор ділиться роздумами про те, як можна змінити освіту, тому його поради стали цінним дороговказом для батьків, які шукають альтернативні методи навчання. У книжці «Вчитель 2.0» зібрано доповіді, роздуми, плани дій, критичні зауваги, які детально і влучно описують функціонування системи освіти і водночас подають орієнтири для ключових системних змін, які спроможні врятувати шкільну освіту.

Учасники:

  • Олексій Молчановський — старший викладач УКУ, співзасновник освітньої онлайн-платформи Prometheus;
  • Ганна Лелів — перекладачка книжки з англійської;
  • Мирослава Товкало — завкафедри освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидатка філологічних наук;
  • Мар'яна Кондзелка — директорка видавництва «Ірбіс Комікси»;
  • Михайло Комарницький — директор видавництва «Літопис».

Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68


0 коментарів

Залишити коментар

avatar