25 Лютого 2021, 12:49 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Книжка Ірини Цілик «МІСТОрія однієї дружби» - 25 Червня 2016

Книжка Ірини Цілик «МІСТОрія однієї дружби»

Категорія: «Події»
Дата: 25 Червня 2016 (Субота)
Час: 11:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 4.0
Матеріал додав: YeBookstore
Кількість переглядів: 3517


Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують дітей від 6 років і їхніх батьків на презентацію книжки Ірини Цілик «МІСТОрія однієї дружби», яка відбудеться 25 червня за участю авторки та ілюстраторки Марисі Рудської. Початок – о 12.00.

Київ – давнє і прекрасне місто. Якщо ви любите Київ, тільки починаєте знайомство з ним чи плануєте розпочати захопливі подорожі київськими вулицями, запрошуємо дізнатися таємниці столиці України й прислухатися до її таємничого голосу.

Десятирічна Таня – героїня повісті письменниці та кінорежисерки Ірини Цілик – на сторінках книжки «МІСТОРія однієї дружби» знайомиться з Києвом і дізнається його таємниці, подорожуючи разом з особливим гідом – голосом самого міста.

«Для мене знайомство з Києвом один на один почалося з того, що я багато гуляла містом, – зізнається авторка книжки. – Зараз так просто дітей самих нікуди не відпускають, і ця книжка певною мірою фантастична, адже її героїня у 10 років гуляє Києвом де їй заманеться. Але найголовніше, що Таня має провідника, і цей провідник – саме місто. Дівчинці вдалося почути голос Києва, для мене – найкращого міста, міста, з якого все почалося».


«МІСТОрія», написана Іриною Цілик та намальована Марисею Рудською, відкриє читачеві особливий Київ, проведе вже знайомими стежками та подарує чарівну атмосферу й несподівані відкриття. Ірина Цілик та Марися Рудська підготували для гостей презентації захопливу подорож та особливі київські історії, якими радо поділяться з маленькими і дорослими гостями презентації.


Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел. (044) 235 88 54. Вхід вільний


0 коментарів

Залишити коментар

avatar