01 Жовтня 2023, 12:55 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги «Чорнобильскі хроніки» - 19 Квітня 2016

Презентація книги «Чорнобильскі хроніки»

Категорія: «Події»
Дата: 19 Квітня 2016 (Вівторок)
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце: «Буква»
Адреса: вул. Хрещатик, 13
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 946


19 квітня у київській книгарні «Буква», що на Хрещатику, відбудеться перша презентація книги Сергія Трохима «Чорнобильскі хроніки»

Книга «1986» розповідає про реалії весни – літа 1986 року. Сюжет розгортається в зоні відчуження навколо Чорнобильської атомної станції. Автор наводить багато маловідомих або прихованих фактів як сучасник та безпосередній свідок подій ліквідації аварії на ЧАЕС.
Граючи нюансами, книга спрямовує читача до висновку, що Чорнобильська катастрофа стала не стільки предтечею, скільки саме тією безповоротною подією в історії Радянської імперії, що призвела до її розпаду. Подібно до прикінцевого акорду сумної мелодії, що передує остаточному фіналу. Далі у часі – агонія величезної країни.

Книга документальна. Всі персонажі реальні. Збережені їхні справжні імена та прізвища.


Сергій Трохим (справжнє ім’я та прізвище Сергій Дишленко) народився і живе у Києві. Одразу після аварії на атомній станції 1986 року у складі найпершої в світі професійної групи телевізійної журналістики був у зоні лиха, яку невдовзі офіційна влада сором’язливо нарече «зоною відчуження». Кадри, відзняті українськими телевізійниками впродовж того року, бачив увесь світ.


19 квітня. Початок о 19:00. Вхід вільний. м. Київ, Буква, вул. Хрещатик, 13


0 коментарів

Залишити коментар

avatar