18 Квітня 2024, 10:40 | Реєстрація | Вхід
/ Церемонія нагородження премії «Гранослов» - 26 Березня 2016

Церемонія нагородження премії «Гранослов»

Категорія: «Події»
Дата: 26 Березня 2016 (Субота)
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце: Дім освіти та культури «Майстер Клас»
Адреса: вул. Лаврська, 16-А
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1578


26 березня о 18:00 у Домі освіти та культури «Майстер-клас» (вул. Лаврська, 16-А) відбудеться урочиста церемонія вручення міжнародної молодіжної літературної премії «Гранослов». 

Церемонія передбачає оголошення про видання книг лауреатів та альманах фіналістів, вручення цінних подарунків, а також концертну програму за участі зірок, музичних та танцювальних номерів. 

Нагороди вручатимуть міністр молоді й спорту Ігор Жданов, міністр Кабінету Міністрів Анна Онищенко, народний депутат України Денис Силантьєв, академік Микола Жулинський, голова фонду «Діаспора» Віктор Капустін, держслужбовці та класики сучасної літератури. 


«Гранослов» стартував у 1991 році з легкої руки Героя України, письменника Юрія Мушкетика й тодішнього секретаря по роботі з молоддю − Валентини Запорожець. Скільки чудових «гранословців» стартувало в літературі: Сергій Жадан, Іван Козаченко, Ірена Карпа, Костянтин Коверзнєв, Роман Скиба, Оксана Кішко-Луцишина, Олена Степаненко, Валентина Мастєрова і т. д.

Нині, через вісім років занепаду, завдяки зусиллям директора видавництва «Самміт-книга» Івана Степуріна та громадському діячеві Лесі Мудрак, конкурс відроджено. У ньому цьогоріч змагалися 525 рукописів із усієї України та десять рукописів діаспорян у різних жанрах (поезія, проза, драматургія).

Члени журі – лауреати Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка Василь Герасим’юк, В’ячеслав Медвідь, Анатолій Кичинський, директор видавництва «Самміт-книга» Іван Степурін, Голова Київської спілки, відомий прозаїк Володимир Даниленко, прозаїк Галина Тарасюк; від молодшого покоління письменники – Мирослав Лаюк, Вано Крюгер, Дмитро Лазуткін, від письменників-перекладачів – Іван Рябчій та Дмитро Чистяк; директор і координатор проекту – Леся Мудрак.


Партнери: мережа ресторацій «2Гуся», Прикраси Бойковської, видавництво Анетти Антоненко, видавництво «Нора-друк».


1 коментарів

avatar
Граснослов - це обман. Жінка, котра мала займатися "зіштовхуванням" переможців із видавцями не виходить на звязок, а у Спілці письменників взагалі нічого вартісного сказати не можуть. Виходить, що ти виграв, але усім наплювати на подальшу долю твого твору...

Залишити коментар

avatar