01 Жовтня 2023, 15:51 | Реєстрація | Вхід
/ Книжкова виставка «Київська весна - 2016» - 25 Лютого 2016

Книжкова виставка «Київська весна - 2016»

Категорія: «Події»
Дата: 25 Лютого 2016 (Четвер)
Час: 11:00
Місто: Київ
Місце: Український дім
Адреса: вул. Хрещатик, 2
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1665


Книжкова виставка «Київська весна - 2016» традиційно відбудеться 25-28 лютого 2016 року в Українському Домі на Європейській площі за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

На виставці буде широко представлено художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.
          
Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками книжкової продукції, випущеної вітчизняними видавництвами.
          
Програма виставки передбачає презентації нових видань від відомих видавництв, дитячих книжок, шкільної та навчальної літератури.
         
Відвідувачів зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.    
 
Не пропустіть яскраве свято книги!

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує Державне підприємство  «Український Дім» та Державний комітет телебачення і радіомовлення України.
 
Організатори запрошують всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!
Умови участі та заявку друкуйте з офіційного сайту виставки - www.bookexpo.in.ua
Група Bookexpo у Facebook: http://facebook.com/bookexpo.in.ua


0 коментарів

Залишити коментар

avatar