24 Липня 2024, 13:16 | Реєстрація | Вхід
/ «Шапочка і кит» Катерини Бабкіної у Чернівцях - 12 Лютого 2016

«Шапочка і кит» Катерини Бабкіної у Чернівцях

Категорія: «Події»
Дата: 12 Лютого 2016 (П'ятниця)
Час: 20:00
Місто: Чернівці
Місце: Літературний целанівський центр
Адреса: вул. О. Кобилянської, 51
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1185


У п’ятницю, 12 лютого, письменниця Катерина Бабкіна презентує у Чернівцях свою нову книжку «Шапочка і кит» - історію про життя, любов та віру у дива, що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Зустріч з авторкою відбудеться у Літературному целанівському центрі. Модеруватиме розмову Євгенія Лопата.

Під час презентації Катерина розповість про книжку та ідею її створення, про життя та пригоди героїв та про свою мету – протягом 2016 року зібрати за допомогою книжки «Шапочка і кит» мільйон гривень на лікування онкохворих дітей. 


«Шапочка і кит» – чудовий початок і привід до розмови про інакших, про людей, які живуть серед нас і разом з нами, але мають інші можливості, свої небезпеки, хвороби і потреби; привід допомогти тим, хто цього так потребує. Ця книжка не про рак. Ця книжка про те, як бути щасливим, про те, як розуміти свої плани на майбутнє, навіть якщо ти не знаєш, скільки конкретно у тебе майбутнього», - каже авторка.

Під час презентації можна буде придбати книгу та отримати автограф письменниці. Фрагменти книжки прозвучать у авторському виконанні. 


Нагадаймо, що «Шапочка і кит» вийшла у «Видавництві Старого Лева» наприкінці 2015 року. Ілюструвала книжку Юлія Пилипчатіна. 5 гривень з вартості кожного примірника видавництво спрямовує у благодійний фонд «Таблеточки», що опікується онкохворими дітьми.


12 лютого. Початок о 19:00. Вхід: вільний
Чернівці, Літературний целанівський центр, вул. О. Кобилянської, 51


0 коментарів

Залишити коментар

avatar