29 Травня 2024, 17:38 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги Катерини Бабкіної «Шапочка і Кит» - 24 Грудня 2015

Презентація книги Катерини Бабкіної «Шапочка і Кит»

Категорія: «Події»
Дата: 24 Грудня 2015 (Четвер)
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце: Aroma Espresso Bar
Адреса: вул. Дімітрова (Ділова), 5
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1050


24 грудня у Aroma Espresso Bar пройде перша презентація книги Катерини Бабкіної «Шапочка і Кит» (ВСЛ). Модератор заходу - Марк Лівін.

Шапочка і кит - дуже доросла книга для дітей. Одного весняного дня маленький хлопчик зустрічає кита і вони стають приятелями, переживаючи неймовірні пригоди, - на цьому закінчуєтся дитяча історія і починається недитяча, бо хлопчикові 8, але він ще ніколи не був у школі, останній рік він прожив у лікарні, бо хворіє на лейкоз, йому не можна спілкуватися з однолітками, собаками та іншими потенційно небезпечними об'єктами, його мама і тато розлучені і мама будує взаємини із новим бойфрендом, що не сильно подобається бабусі, з якою вони живуть, а тато... а тато також має про це свою думку. Іншими словами, життя маленького хлопчика Шапочки надто звичайне і надто подібне на справжнє життя, тобто на життя, про яке не пишуть в дитячих книжках зазвичай.


Світ Шапочки, його уявлення про дружбу, смерть, чудеса, вдячність, кохання, майбутнє і все інше, зумовлені його дуже відмінним від інших дітей досвідом. Його розуміння світу може виявитися чеснішим і глибшим, аніж у багатьох дорослих. Такі книги є хорошим початком і приводом до розмови з дітьми (і дорослими) про інакших, людей, котрі живуть серед нас і разом, але мають інші можливості, відмінні від наших, мають свої небезпеки, хвороби і потреби, але так само мають бути любленими і щасливими.

Перша, доросла презентація дитячої книги «Шапочка і Кит» - якраз для таких розмов. 
Фрагменти книги прозвучать на презентації в авторському виконанні.

На заході можна буде скористатися однією з перших можливостей придбати книгу щойно з друкарні. 5 грн з вартості кожного примірника підуть до фонду Таблеточки, що займається допомогою онкохворим дітям.


Четвер, 24 грудня. Початок о 19:00. 
Київ, Aroma Espresso Bar, вул. Дімітрова (Ділова), 5


0 коментарів

Залишити коментар

avatar