Проект «Їздець» розпочинає серію публічних розмов із мандрівниками. У п’ятницю, 20 листопада, о 19:00 письменник, журналіст і мандрівник Богдан Ославський поділиться досвідом подорожей та розповість, як проїхати 9 тисяч кілометрів автостопом і написати книжку. Місце зустрічі – клуб «Ефір» (вул. Іллінська 16, метро Контрактова площа).
Шенгенська віза не завжди корисна: інколи відсутність заповітної печатки в паспорті змушує обирати несподівані маршрути. Саме так сталося з нашим героєм: замість Рейк’явіка чи Парижа Богдан Ославський обрав мандрівку автостопом від Луганська до Бішкека. Україна, Росія, Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Киргизстан – у нон-стоп тривалістю в один місяць вмістилося 9 тисяч кілометрів і безліч вражень, що пізніше лягли в основу книжки.
«Подорожі – це така форма свободи. Це можливість жити трохи інакше, аніж живеш повсякденно поміж тих речей, які на тебе тиснуть, але з якими приречений миритися до кінця життя. Боюся, що мені ніколи не вдасться їх позбутися. А подорожі – це можливість жити тут і зараз. В тебе є дуже проста мета – рухатися вперед. Треба мати що їсти, знайти, де переночувати і подумати про безпеку. Тебе не обходять клопоти, окрім цих, і є дуже багато часу, аби просто думати й побути з собою. Це такий культурний спосіб побути бомжем», – вважає Богдан Ославський.
Після подорожі Сходом Богдан Ославський за два місяці написав книжку «Льонтом. Дороги і люди», що цьогоріч вийшла у видавництві Discursus. Сам автор визначає її жанр як «щось середнє поміж есеями і оповіданнями».
Богдан Ославський – письменник, поет, журналіст, засновник порталу Ufra.com.ua. Народився у селі Велика Кам’янка неподалік Коломиї, жив у Калуші, Івано-Франківську, Ворзелі й Києві. Проїхав пів-Центральної Азії, пройшов пів-Карпат, врешті замешкав в Івано-Франківську. Мріє покінчити з автостопом і перейти до подорожей на вітрильнику.
Для участі у події просимо зареєструватися за посиланням https://goo.gl/CHSTx6
Реєстрація триває до 19 листопада включно. Кількість місць обмежена.