25 Вересня 2022, 05:58 | Реєстрація | Вхід
/ Валерій Макєєв «100 днів полону, або позивний «911»» - 15 Липня 2015

Валерій Макєєв «100 днів полону, або позивний «911»»

Категорія: «Події»
Дата: 15 Липня 2015 (Середа)
Час: 19:00
Вартість: вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня "Є"
Адреса: вулиця Лисенка, 3, метро "Золоті ворота"
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: YeBookstore
Кількість переглядів: 958


Книгарня «Є» запрошує на презентацію книжки Валерія Макеєва "100 днів полону, або позивний «911», книжки-сенсації, що досі не набула заслуженої популярності. У презентації візьме участь автор книги - Валерій Макеєв. Модеруватиме захід політолог, журналіст Дмитро Потєхін«Валерій Макєєв, волонтер, громадський діяч, який за досить дивних обставин влітку 2014 р. потрапив до лап «ЛНР» — людина надзвичайно міцного духу, котра вижила в нелюдських умовах полону і навіть спромоглась написати про це книгу. 

«100 днів полону, або позивний «911»» — це не просто нотатки в’язня «ЛНР», це посібник на тему, як залишатись людиною і бачити людей навіть серед «лугандонів» і «обкачаних метадоном орків». Хоча це доволі складно зробити: Валерій за домовленістю приїжджає на окуповану територію з метою звільнення наших, яких тримали в Краснодоні, і сам опиняється в ролі полоненого. Проїхавши останній населений пункт Лугутине, тоді контрольований ЗСУ, деякі з яких були п’яними, Макєєва та кількох журналістів «приймають» і саджають у «в’язницю». Ось як описує її сам автор: «Мене з Роман і Назаром відвели на територію колишнього промислового об’єкта і закрили в підвалі». Автор книги зазначає, що підвал «був найменш придатним для тривалого перебування»: вогко, холодно, замість туалету — півторалітрова пляшка, а ще сморід, який відчувався вже біля заґратованих дверей.

Так почався полон. Макєєва перевозять в Ровеньки, там на нього чекає новий підвал — колишня слюсарна майстерня, де замість ганчірки лежав український прапор. Це було щось на зразок традиції, якої дотримували «ополченці» на захоплених територіях. Хто переступав прапор, отримував прикладом у спину. «Жодного разу не наступив», — пише автор.»


15 липня. Початок о 18:00. Вхід: вільний.
Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3 Метро «Золоті ворота»


0 коментарів

Залишити коментар

avatar