24 Липня 2024, 11:06 | Реєстрація | Вхід
/ «Intermezzo. Симфонія мов і голосів» - 27 Червня 2015

«Intermezzo. Симфонія мов і голосів»

Категорія: «Події»
Дата: 27 Червня 2015 (Субота)
Час: 20:29
Місто: Вінниця
Місце: Вінницький літературно-меморіальний музей М. Коцюбинського
Адреса: вул. Бевза, 15
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1253


27 червня о 19:30 у Вінницькому літературно-меморіальному музеї Михайла Коцюбинського під 300-літньою липою відбудуться літературні читання «Intermezzo. Симфонія мов і голосів».

Вінничани, уродженці інших українських міст та іноземні волонтери прочитають найвідомішу новелу Михайла Коцюбинського вісьмома європейськими мовами, підкресливши універсальність та актуальність шедевру класика. Фрагменти тексту звучатимуть англійською, французькою, німецькою, іспанською, польською, угорською, російською та українською мовами. Злиття голосів та мов створить неповторне відчуття музики слова та єднання різних особистостей через текст.


Новела «Intermezzo» написана Михайлом Коцюбинським понад 100 років тому після червневої поїздки до маєтку Євгена Чикаленка в Кононівці Полтавської губернії. Митець у листах до Віри Коцюбинської та Олександри Аплаксіної створював замальовки майбутньої новели, герой якої, як і Коцюбинський, через втому від людей покидає сіру буденність і зливається з природою. У результаті цього – «душа готова, струни тугі, наладжені, вона вже грає…», відкриваючи нові потуги письменника у синтезуванні психологічних та естетичних студій свого часу.


Організатори: Департамент культури Вінницької міської ради та ГО «Інститут культурного менеджменту» в рамках проектів Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo».
Партнери заходу: ГО «Центр розвитку Пангея-Ультіма», ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив», Вінницький національний технічний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.

27 червня. Початок о 19:30. Вхід: вільний.
Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Коцюбинського, вул. Бевза, 15


0 коментарів

Залишити коментар

avatar