31 Березня 2020, 20:55 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Володимир Єрмоленко «Далекі близькі» - 12 Червня 2015

Володимир Єрмоленко «Далекі близькі»

Категорія: «Події»
Дата: 12 Червня 2015 (П'ятниця)
Час: 18:30
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 961


Україною пройде презентаційний тур  книжки філософа та публіциста Володимира Єрмоленка «Далекі близькі», що вийшла друком у Видавництві Старого Лева. Модератором презентацій виступить український есеїст, прозаїк, поет, художник Анатолій Дністровий.


«Далекі близькі» – друга книжка українського філософа та публіциста Володимира Єрмоленка. Це книжка про Руссо, Казанову, Гофмана, Флобера, Дерріда, Зонтаґ, Барта, Ґарі – і водночас про близькість, насолоду, невидимість, втрату, повільність та чуттєвість. Це книжка про людей та їхні життя, їхні болі й радості – і водночас про сенси, що їх ці люди витворювали зі свого досвіду. Це книжка про те, як можна перетворити слабкість на силу, а ваду – на перевагу. Про те, як далекі класики можуть раптом стати близькими – як друзі, як рідні.

Про те, як філософія та література стають ключами до розуміння того, що навколо і всередині, наближають до розширення та поглиблення свого світобачення й сприйняття. Про вміння дивитися крізь, а не повз, і, звісно, про читання та писання. Про все це та чимало іншого — на зустрічі з Володимиром Єрмоленком та презентації його книжки есеїв «Далекі близькі».


Володимир Єрмоленко — український філософ, публіцист та есеїст. Здобув науковий ступінь кандидата філософських наук та доктора політичних студій (Школа високих студій суспільних наук: EHESS, Париж). Зараз викладає у Києво-Могилянській академії. У 2011 році вийшла його перша книга  «Оповідач і філософ: Вальтер Беньямін та його час».

Розклад презентацій:

  • 26 травня, 18:30 — м. Київ, Книгарня Є, вул. Лисенка, 3
  • 2 червня, 20:00 — м. Одеса, Impact Hub, вул. Грецька, 1-А
  • 4 червня, 18:30 — м. Київ, Києво-Могилянська академія, Центр польських та європейських студій, вул. Волоська 8/5, 6-й корпус
  • 12 червня, 18:30 — м. Львів, Книгарня Є, просп. Свободи, 7


0 коментарів

Залишити коментар

avatar