23 Січня 2022, 08:04 | Реєстрація | Вхід
/ Олександр Бойченко презентує збірку «Більше/менше» - 26 Березня 2015

Олександр Бойченко презентує збірку «Більше/менше»

Категорія: «Події»
Дата: 26 Березня 2015 (Четвер)
Час: 19:00
Місто: Луцьк
Місце: SkyBar
Адреса: пр. Волі, 42
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1225


Цей письменник вперше в Луцьку, а ця презентація – перша в Україні! Медіакритик та публіцист Олександр Бойченко презентує свою нову збірку «Більше/менше».

Хто такий Бойченко? Це, за словами Сергія Жадана, «один із найпомітніших сучасних критиків та публіцистів»; автор збірок есеїв «Щось на кшталт Шатокуа», «Аби книжка», «Мої серед чужих»; автор, який пише «аби було. Хоча бути, як і решта всього, що є на світі, не мусило».

Окрім цього, Олександр Бойченко – стипендіат програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia», переклав з польської роман Даніеля Одії «Тартак» і твори Марека Гласка, Юзефа Гена, Лешка Колаковського, Анджея Стасюка, Ольги Токарчук; з російської – роман Віктора Єрофєєва «Хороший Сталін» та деякі есеї Ігоря Померанцева із збірки «КҐБ та інші…».У Луцьку Бойченко презентує нову книгу «Більше/менше»Й ми поговоримо з вами про:
  • роль інтелектуала в Україні та світі.
  • сенс іронії, нацистський і комуністичний тоталітарні режими в зображенні Тадеуша Боровського і Ґустава Герлінґа-Ґрудзінського.
  • Лесю Українку очима Оксани Забужко.
  • Юрія Андруховича очима Карла-Йозефа Цумбруннена.
  • а також про Майдан і пореволюційну розгубленість, примирення з Польщею і війну з Росією, про Крим і Донбас.


Презентація відбудеться 26 березня, о 19:00, у SkyBar (пр. Волі, 42). Вхід вільний. Кількість місць обмежена! Попереднє бронювання за телефоном: (098) 630 58 12, (099) 618 59 43. Під час заходу можна буде придбати книги видавництва «ХХІcт» (м. Чернівці). 


Організовують захід мистецьке об’єднання «стендаЛь» за підтримки ГО «Самопоміч». 
Подія у ВК: http://vk.com/bojcenkolutsk


0 коментарів

Залишити коментар

avatar