16 Липня 2024, 10:28 | Реєстрація | Вхід
/ Розмова «на районі»: Артем Чех й Ірина Цілик - 5 Жовтня 2019

Розмова «на районі»: Артем Чех й Ірина Цілик

Категорія: «Події»
Дата: 05 Жовтня 2019 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Луцьк
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лесі Українки, 30
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 586


Книгарня «Є» запрошує на розмову з Артемом Чехом й Іриною Цілик, а також презентацію нової книжки Артема «Район «Д», що відбудеться 5 жовтня в рамках фестивалю «Фронтера». Початок — о 13:00. Модератор — Олександр Бойченко.

Про будні творчої сім’ї, роботу над текстами, домашніми завданнями, відмінності/спільності у дорослішанні в провінції та столиці говоритиме Артем Чех та Ірина Цілик в Книгарні «Є» у рамках ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера»Також письменницьке подружжя разом із модератором Олександром Бойченком презентуватиме нову книжку Артема Чеха «Район «Д»

«Район «Д» - це збірка об’єднаних спільним часом і простором історій, з яких поступово вимальовується портрет автора на тлі «інших берегів», де минули його дитинство, отроцтво і юність. Самокритичний портрет, у якому можна розгледіти риси хуторянства і космополітизму, дріб’язковості й великодушності та ще багато чого. Водночас це груповий портрет кількох десятків більш або менш прописаних мешканців згаданого черкаського району з їхніми більш або менш успішними спробами пережити несподіваний перехід від пізньорадянської до ранньонезалежної України.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar