19 Липня 2024, 11:06 | Реєстрація | Вхід
/ 8 листопада: «Транс». Презентація нового номера «Просторів» (м.Київ) - 6 Листопада 2013

8 листопада: «Транс». Презентація нового номера «Просторів» (м.Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 06 Листопада 2013 (Середа)
Час: 11:19
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1137У п’ятницю, 8 листопада о 19:00 у книгарні «Чулан» (вул. Б. Хмельницького, 16-22) відбудеться презентація нового номера журналу «Простори» під назвою «Транс». 

«Транс» – це сьоме число «Просторів», що представляє коло авторів і митців, як молодих, так і класиків, «питомих» швейцарців та мігрантів. Усі вони реалізують у своїх текстах і роботах стратегію ідентичнісної трансгресії. 

«Транс» пропонує переглянути утопію національної літератури крізь призму Швейцарії, де література, з її дрейфами від іронії до меланхолії, від реалізму до марення, вказує на одне: єдине її громадянство – це вона сама. 

Серед авторів номера вже відомі українському читацтву Роберт Вальзер та Аґота Криштоф, а також Педро Ленц, Коста Вече, Джоан Айртон, Аґлая Ветерані, Драґіца Райчич, Ноель Рева та багато інших. 

Більшість авторів та авторок вперше перекладені українською. Над журналом працювали перекладачі з німецької, французької та італійської мов: Марк Бєлорусець, Сергій Жадан, Неля Ваховська, Олександра Григоренко, Катерина Міщенко, Ірина Собченко, Тарас Федірко та інші. 

Крім розмови із редакторками журналу, 
команда «Просторів» запрошує гостей презентації на келих вина.
Вхід у книгарню – ліворуч від центрального входу «Київпроект».0 коментарів

Залишити коментар

avatar