06 Травня 2021, 16:59 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / Стартував Конкурс сучасної драматургії на кращу оригінальну п'єсу! - 14 Червня 2012

Стартував Конкурс сучасної драматургії на кращу оригінальну п'єсу!

Категорія: «Конкурси»
Дата: 14 Червня 2012 (Четвер)
Час: 15:21
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1046


Австрійський драматургічний конкурс для країн Східної Європи "Говорити про кордони: Життя в добу змін" проводиться з 2005 року, щоразу в іншій країні. 2012 року цей конкурс присвячено Україні. Метою конкурсу є підтримка драматургів Східної Європи, сприяння діалогу й обміну ідеями та рефлексіями про трансформаційні процеси в суспільстві.Конкурс передбачає тільки одного переможця, якого обере міжнародне журі. Тексти будуть представлені членам журі анонімно. Журі склаадється з 5 експертів та експерток, двоє з них - із України. 

Переможець/переможиця отримає грошову премію в розмірі 3500 євро, його/її п’єсу буде перекладено німецькою й опубліковано в накладом 11 тис. примірників

Крім того, п’єсу-переможицю буде представлено на святкових театральних читаннях у Відні й поставлено на сцені Державного театру Карлсруе, Німеччина, який візьме її в свій репертуар на 2013-14 рр.

До участі запрошені автор(к)и, які проживають в Україні, народилися тут, мають українське громадянство або прожили на території країни не менше 15 років.

В конкурсі можуть брати участь п’єси українською та російською мовами, які ще ніде не публікувалися й не були поставлені на сцені. Автор(ка) може подати тільки одну багатоактну драму, написану для 5 акторів і менше, тривалістю не менше 70 хвилин.  

Драма має відповідати заявленій темі «Говорити про кордони: Життя в добу змін»

Додатково до оригінального тексту слід подати його англійську версію, яка може бути виконана непрофесійним перекладачем. Остаточно визначати переможця/переможицю журі буде на основі тексту мовою оригіналу.

Всі учасники  передають організаторам неексклюзивні необмежені в часі права на переклад і публікацію драматичного твору в антології без отримання авторського гонорару. Якщо текст виявиться бестселером, автор(ка) отримає відповідний відсоток від прибутку.

Переможець/переможиця конкурсу передає організаторам ексклюзивне право на переклад і публікацію свого тексту терміном 1 рік з моменту отримання відзнаки. 

Крім того, організатори отримують ексклюзивні права на постановку п’єси максимум на театральний сезон та/або 14 спектаклів. Переможець/переможиця погоджується на відмову від будь-яких інших гонорарів за свій текст окрім отриманої грошової премії.

За загублені аплікаційні документи організатори не несуть відповідальності. Надіслані документи назад не повертаються. В разі виникнення суперечок чинне австрійське законодавство.

Ім’я переможця/переможиці буде повідомлено наприкінці лютого 2013.

Куратор проекту – австрійський режисер д-р Крістіан Папке.

Аплікаційні пакети із

1. текстом мовою оригіналу,
2. текстом у перекладі англійською мовою,
3. авторським CV англійською мовою,
4. підтвердженням  того, що автор(ка) ознайомлен(а)ий з умовами участі в конкурсі й приймає їх з поміткою «Drama Contest» надсилати на e-mail contact@talkingaboutborders.eu (бажано)

або на адресу:

Австрійський культурний форум Київ
вул. Івана Франка, 33
01901 Київ

Термін подачі текстів: 21 грудня 2012

Більше інформації на сайті проекту http://talkingaboutborders.eu

Партнери проекту: Книжковий Арсенал, журнал Простори, книгарня "Є", Театральний фестиваль "Драбина", портал Zaxid.net, Український тиждень,Форум видавців, Центр культурного менеджменту, Львів, Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ, а також Австрійське федеральне міністерство  з європейських та міжнародних справ, Австрійський культурний форум у Києві, Австрійське бюро з питань міжнародної мобільності та кооперації з питань освіти, науки й досліджень у Львові, Австрійський П.Е.Н.-клуб, Австрійські бібліотеки в Україні та Державний театр м.Карлсруе, Німеччина

Під час ярмарку "Книжковий Арсенал" та за його підтримки  4-6 жовтня 2012 у Києві заплановано воркшоп для драматургів - майбутніх учасників конкурсу. 
ПРо це докладніше буде повідомлено окремо.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar