05 Грудня 2019, 20:14 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація оновленого журналу «Простори» - 17 Грудня 2016

Презентація оновленого журналу «Простори»

Категорія: «Події»
Дата: 17 Грудня 2016 (Субота)
Час: 17:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Національний Художній Музей Украіни
Адреса: вул. М. Грушевського, 6
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 623


17 грудня о 17.00 у Національному художньому музеї України в місті Києві відбудеться презентація видання «Простори», оновленого журналу про літературу і мистецтво. На презентації нова редакція журналу представить його концепцію і програму.

Після кількох років мовчання онлайн-платформа знов розпочинає життя з новим складом редакції. Видання планує продовжити традицію колишнього журналу – дослідження і публікації у сфері художнього перекладу. Але насамперед у фокусі інтересів Просторів – монтаж різних художніх, критичних, текстуальних практик, де межа між зображенням, текстом, усним висловлюванням, академічним семінаром стає умовною.

Темою для роботи редакції на найближчі чотири місяці стане «Одержимість», що об’єднає суспільний аналіз, мистецтвознавчі дослідження та рефлексію власних позицій редакції.


Простори говоритимуть про політику зображення, політику сьогоднішнього українського, європейського міського простору, про політичний вибір автора, що включає в сферу своєї роботи соціологію, історію, культурологію, активізм. Одна з цілей видання – відкрити територію для абсурдних, маргіналізованих текстуальних і візуальних практик, для мистецтва, літератури, що не намагаються подобатися або догодити масовому читачеві. 

Під час презентації про майбутнє видання розкажуть його редактор(к)и Євгенія Бєлорусець, Микита Кадан, Юрій Лейдерман, Василь Лозинський, Лада Наконечна та інші. Будуть також озвучені редакторські пропозиції для нових авторів та перспективи розвитку видання.


17.12.16 | 17:00. Контакти: prostoryred@gmail.com
Київ, Національний Художній Музей Украіни, вул. М. Грушевського, 6


1 коментарів

avatar
Щиро сподіваюся, що це буде дійсно оригінальний та цікавий проект. Дійсно простір для креативу, а не для пафосної псевдо-творчості. Вірю, що хороша команда зможе!

Залишити коментар

avatar