16 Жовтня 2021, 00:23 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс ім. Петра Гулака-Артемовського - 20 Грудня 2021

Конкурс ім. Петра Гулака-Артемовського

Категорія: «Конкурси»
Дата: 20 Грудня 2021 (Понеділок)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1189


З 1 вересня 2021 року оголошено Всеукраїнський літературний конкурс творів гумору і сатири імені Петра Гулака-Артемовського, заснований Городищенською територіальною громадою спільно з Черкаською обласною організацією НСПУ з метою вшанування пам’яті й популяризації спадщини одного з перших класиків нового українського письменства, уродженця Городища П. П. Гулака-Артемовського, а також для заохочення професійних і непрофесійних літераторів, які творять у сфері гумору й сатири.

Твори на конкурс подаються до 1 грудня. Визначення переможця конкурсу – до 20 грудня. Нагородження відбувається в Городищі щорічно до 27 січня – дня народження П.П. Гулака-Артемовського. Автора-переможця конкурсу буде нагороджено дипломом і грошовою премією в сумі п’ять тисяч гривень.

До участі в конкурсі допускаються книги чи прирівняні до них публікації в літературних журналах, надруковані протягом останніх трьох років перед оголошенням конкурсу, не відзначені іншими преміями та написані на високому художньому рівні. Мова творів – українська.

Право подання творів на конкурс мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно- просвітницьких установ і закладів. Кожна з організацій може представити на конкурс один або кілька творів одного автора. Участь у конкурсі можуть брати письменники України та українського зарубіжжя. Переможцем конкурсу можна стати одноразово і прижиттєво.

Організація, яка висуває кандидатуру на конкурс, подає до журі (за адресою: 19500, Черкаська обл., м. Городище, площа Миру, 12. Сектор культури) такі документи:

– протокол засідання колективу з рішенням про висунення кандидатури на участь у конкурсі;
– офіційне подання з коротким обґрунтуванням позиції та мотивацією;
– біографічну довідку з характеристикою творчого доробку кандидата на участь у Конкурсі;
– 5 (п’ять) примірників представленого твору (творів);
– рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності).

Джерело інформації: Сайт НСПУ


0 коментарів

Залишити коментар

avatar