20 Січня 2022, 23:02 | Реєстрація | Вхід
/ IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space - 5 Вересня 2021

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 05 Вересня 2021 (Неділя)
Час: 09:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Дніпро
Місце: Фестивальний причал
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1519


IV Книжковий фестиваль Book Space відбудеться 3-5 вересня 2021 року

Програма заходу налічуватиме понад 100 подій, серед яких: лекції, дискусії, презентації, воркшопи, освітні програми. Гостями очікують відомих як українських, так і іноземних письменників, видавців, редакторів, ілюстраторів, музикантів.

Події відбуватимуться у межах 9 спецпрограм, що включатимуть різні теми та формати. Серед тематичних спецпрограм команда фестивалю готує, зокрема, «Нову близькість», яка буде присвячена фокусній темі цьогорічного фестивалю (кураторка: Юлія Лактіонова); «Тандеми» – про співіснування та комунікацію між собою творчих людей (кураторка: Олена Юрчук); «не/знане» – про невідомі нам літератури (кураторка: Вікторія Старикова); «Бібліотека XXI» – про читання майбутнього та інноваційні формати (кураторки: Стефана Цебренко та Юлія Лактіонова).


Видавці, які братимуть участь у книжковому ярмарку, презентуватимуть свої книжки та ідеї в межах видавничої програми (кураторка: Алла Рибіцька). Для фахівців книжкової сфери команда Book Space розробляє професійну програму. Також запланована освітня програма «Книжки майбутнього» (кураторка: Вікторія Наріжна).

Дітей та підлітків запрошують на дитячу програму (кураторка: Стефана Цебренко), а всіх відвідувачів – незалежно від віку – на музичну (кураторка: Анна Ставиченко).

«Ми довго міркували, як об’єднати усі події, які ми плануємо, у тематичні блоки і як розділити їх відповідно до потреб аудиторії. Зупинилися на 9 спецпрограмах, які, хоч і різнитимуться між собою темами та форматами, проте будуть однаково цікавими, захопливими, інноваційними й формуватимуть між усіма нами – учасниками, гостями, організаторами – нову близькість, яка так важлива для нас і яку ми так сильно чекаємо», – коментує креативна директорка фестивалю Юлія Лактіонова.

За детальним представленням кожної зі спецпрограм стежте на офіційному сайті фестивалю, сторінках у Facebook, Instagram та Twitter.

Програма фестивалю: https://bookspacefest.com/Home/Program

Book Space – це найбільша книжкова подія сходу України, перший український книжковий фестиваль із постійним фокусом на інноваціях у книговиданні, що проходить у Дніпрі щороку, починаючи із 2018-го. Організатором події є муніципальна програма «Культурна столиця».

Подія єднає між собою любителів книжок, тих, хто цікавиться наукою та мистецтвом, фанатів хорошої музики та адептів сучасної культури.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar