10 Травня 2021, 02:53 | Реєстрація | Вхід
/ Фестивалі / IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space - 3 Вересня 2021

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 03 Вересня 2021 (П'ятниця)
Час: 10:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Дніпро
Місце: Фестивальний причал
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 160


IV Книжковий фестиваль Book Space відбудеться 3-5 вересня 2021 року

Цьогоріч організатори планують офлайнове проведення заходів. У зв’язку з пандемією, для подій фестивалю організатори обрали відкриті локації на набережній Дніпра – Фестивальному причалі.

«Торік через карантин ми були змушені змінити формат фестивалю, відмовитися від більшості заходів й провести фестиваль в онлайні. Цього ж року вирішили ризикнути – і плануємо офлайн-проведення. Ми заздалегідь обрали локацію, на якій можна буде облаштувати майданчики, що відповідатимуть карантинним вимогам, якщо до вересня вони все ж діятимуть. Це знаменитий Фестивальний причал на набережній Дніпра. 

Звичайно, ми не виключаємо вірогідність проведення фестивалю і в гібридному чи навіть онлайн-форматах, адже не застраховані від будь-якого розвитку подій. У будь-якому разі дуже важливо, щоб фестиваль відбувся», – зазначають організатори.

Пандемія вплинула й на вибір фокусної теми фестивалю. Нею стане «Нова близькість / New Intimacy», яка виникає на тлі масової ізоляції, закритих кордонів, втрат й тривожної невизначеності. 

«Нова реальність, що спіткала людство понад рік тому, пробралася у майже всі аспекти нашого існування. Ми інакше думаємо, інакше відчуваємо, інакше працюємо й відпочиваємо. Ми не будуємо далекосяжних планів, ми навіть мріяти стали обережніше. 

Водночас ці випробування сформували й нові форми людської близькості, яку ми прочитуємо в очах перехожих з-понад захисних масок, в зітханнях сусідів по лікарняному ліжку, у віконечках робочих Zoom-зустрічей чи в авторських підписах на книжках, принесених з поштового відділення. Саме про цю нову форму близькості, що граничить з інтимністю, ми й поговоримо цього року», – пояснюють організатори Book Space.

Програма заходу буде сформована та оприлюднена згодом. Також буде представлена команда, яка цьогоріч організовує фестиваль. Фестиваль пройде за підтримки місцевої програми «Культурна столиця».

За оновленнями стежте на сайті фестивалю, сторінках у Facebook, Instagram та Twitter.


Book Space – це найбільша книжкова подія сходу України, перший український книжковий фестиваль із постійним фокусом на інноваціях у книговиданні, що проходить у Дніпрі щороку, починаючи із 2018-го. Організатором події є муніципальна програма «Культурна столиця».


0 коментарів

Залишити коментар

avatar