02 Червня 2023, 12:21 | Реєстрація | Вхід
/ Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest 21 - 22 Серпня 2021

Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest 21

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 22 Серпня 2021 (Неділя)
Час: 10:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Моринці
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1191


Команда всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка Ше.Fest радо повідомляє про старт підготовки та готова оголосити дати події. 

21-22 серпня ми запалимо романтичні зірки над кобзаревою землею, адже цього року тема фестивалю - кохання. Гаслом стануть слова з вірша Тараса Шевченка: «Кохайтеся, чорнобриві!»

Цього року ми будемо вже всьоме збирати українців на батьківщині Тараса Шевченка, в селі Моринці Черкаської області.


У 2020 ми не змогли провести фестиваль через локдаун, тому цьогоріч будемо творити свято з подвійною енергією.

«Попередній рік був для нас дуже стресовим не лише через карантинні обмеження, а й через відсутність фестивалю як однієї з головних подій року в житті кожного з нашої команди. Але ми не здалися, не сиділи склавши руки (принаймні не завжди), а працювали і вдосконалювалися щоб 2021 року зустрітися з усіма вами і насолодитися атмосферою Моринців і не тільки. Ми готуємо чимало сюрпризів над якими робота ще кипить, починаємо не спати ночами і втілювати мрії у реальність. Цьогоріч ми будемо мандрувати країною і чаклувати над любов'ю, бо Шевченко - це любов!», - Дмитро Колоша, голова оргкомітету.

Цьогоріч окрім стандартної музичної фестивальної сцени ми організуємо для вас ще й ніч акустичної музики. Також на гостей чекає просвітницька галявина, де виступатимуть письменники, барди, кобзарі, науковці, талановиті гурти. Традиційно проведемо найкрутіший поетичний батл з визначенням найкращого Ше.Поета фестивалю.

На фестивалі діятимуть дитяча галявина, ярмарок та наметове містечко. Ми не забуваємо, що Шевченко – художник, тому на вас чекатимуть круті майстер-класи з художнього мистецтва, імпровізації та handmade.

Любителі театральної сцени зможуть побачити прем’єру вистави «Шевченко. Остання любов» драматургині та режисерки Ольги Анненко. Окрім того, для всіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями.

Ми продовжимо започатковану нещодавно традицію командних змагань Ше.Games. Анонсуємо й дещо новеньке: додамо 4 локації – Фольк-сцена, Прес-центр, Територія майстер-класів та Грін-рум.

Більше про фестиваль Ви можете дізнатися на сайті фестивалю та на сторінці у Facebook.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar