29 Листопада 2021, 13:38 | Реєстрація | Вхід
/ UA: ПЕРШИЙ покаже серіал про життя Віктора Гюго - 18 Серпня 2021

UA: ПЕРШИЙ покаже серіал про життя Віктора Гюго

Категорія: «Події»
Дата: 18 Серпня 2021 (Середа)
Час: 08:35
Вартість: Безкоштовно
Місто: Онлайн
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 175


У середу і п’ятницю, 18 і 20 серпня, на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбудеться прем’єра французького мінісеріалу «Віктор Гюго: ворог держави» 2018 року. Історична драма розповість про життя відомого письменника Віктора Гюго у період написання його роману «Знедолені». 

Бурхливі політичні події у Франції 1848 року не залишають нікого байдужим, зокрема й письменника Віктора Гюго, який є затятим борцем за краще життя бідняків. Великі сподівання він покладає на Луї Наполеона Бонапарта і всіляко допомагає у створенні республіки. Але після того, як Віктор Гюго не отримує посади в уряді, починає розуміти, що його весь цей час використовували. Тоді письменник разом зі своїми синами вирішує надати право голосу опозиції й починає боротися  із чинною владою. Та чи зупиниться він, коли на кону життя його рідних?

Головні ролі виконали Яннік Шуара, Ізабель Карре, Еріка Сейнт і Над Дьє.

Дивіться історичний серіал «Віктор Гюго: ворог держави» по дві серії поспіль 18 і 20 серпня о 9:35 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також у мобільному застосунку suspilne.tv.0 коментарів

Залишити коментар

avatar