29 Листопада 2021, 13:52 | Реєстрація | Вхід
/ Не жери землю: урочисте прощання зі збіркою - 10 Серпня 2021

Не жери землю: урочисте прощання зі збіркою

Категорія: «Події»
Дата: 10 Серпня 2021 (Вівторок)
Час: 17:30
Вартість: Безкоштовно
Місто: Київ
Адреса: вул. Межигірська, 23/22 (у дворику)
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 209


Олександра Гонтар вам пише:
Поховальне! За моїми спостереженнями, які не є репрезентативними, однак системними, для багатьох поетів та поеток презентація збірки — завжди важлива та особлива подія, що очевидно. Але закінчення накладу збірки та її зникомість з актуальної картинки літпроцесу лишається поза увагою. Моя думка абсолютно проста та поверхнева — якщо є презентація збірки, то має бути і поховання збірки? Якщо святкують весілля — чому б не святкувати розлучення? Якщо тебе забувають — то ще є останній момент, аби нагадати про себе востаннє, ахахах.

Зустрічаємось символічно — рівно за два роки від першої презентації «Жери землю» у Києві, 10 серпня. Проводжаємо два роки мого легітимного поетичного життя, проводжаємо моє двадцяти-п’яти-річчя і якщо ви щось своє хочете провести кудись — то скажіть мені, на вечір 10 серпня я стану тимчасовою амбасадоркою прощань.

«Це будуть поетичні читання?» — спитаєте ви. «Я хз», — відповім я.

Це концептуальна мистецька двіжуха (бо я не роблю нічого не концептуального), де я читатиму востаннє поезію зі збірки, жартуватиму жарти, буду сміятися у мікрофон з них, щоб ви теж посміялись. Розмірковуватиму про поезію та очікування від самоідентифікації себе як поетки у 26 років, так, ніби вік щось значить. Так, ніби я ще збираюсь писати, ахах. Але мене реально тішить фраза «привіт, мені 26 років, я пишу вірші».

«Це буде як прощальний тур Скорпіонс?» — спитаєте ви. «Звісно», — відповім я. Просто ниций хайп (наскільки хайп на поезії можливий), бажання привернути увагу та «обман, шоб собрать класи».

Насправді ні, бо за два роки, як виявилось, легко перетворитися не у ту людину, яка писала усі тексти зі збірки. І їх настільки ж неактуально читати, як повідомлення колишньому. Може колись я читатиму ці вірші, але за умови, що напишу багато нових текстів, а мої численні фанати на виступах скандуватимуть назви поезій зі збірки «Жери землю», аби я прочитала хоч шось. Тобто, шансів дуже мало))

І для НЛП повторю ще раз: 10 серпня, поховання збірки «Жери землю», востаннє читаю тексти, а ви думаєте «ого, яка ексклюзивність моменту».0 коментарів

Залишити коментар

avatar