25 Липня 2021, 22:47 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація роману Сергія Демчука в Docker-G pub - 7 Червня 2021

Презентація роману Сергія Демчука в Docker-G pub

Категорія: «Події»
Дата: 07 Червня 2021 (Понеділок)
Час: 19:00
Вартість: 100-400 грн.
Місто: Київ
Місце: Docker-G pub
Адреса: вул. Ігорівська, 13/5
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 90


7 червня Сергій Демчук презентує свій роман «12 унцій любові» в Docker-G pub!

Його твори порівнювали з романами Джека Керуака. 
«Наче слухаєш знайомого, який може розказати про такі грані життя, куди ти не заглядав і не думав. Автор пише про реалії, які сам добре знає. Жорстка неореалістична проза, гардкор з елементами відвертого мачизму, етапи становлення "справжнього чоловіка” – добротний bildungsroman, який читати кому цікаво, кому повчально, а когось і роздратує не на жарт», – сказав літературознавець Ростислав Семків.

Роман «12 унцій любові», який презентуватиме в Docker-G pub Сергій Демчук, – історія про хлопця на ім’я Тимофій. Або ж ‒ Тимко. Його юність акуратно розтягнулася на буремні дев’яності в провінційному місті, а молодість прийшла разом із переїздом до столиці й неспокоєм початку нульових. Це вкрай проста і щира історія дорослішання на фоні непростих часів. З першими закоханостями, бешкетом, літніми таборами й усіма відповідними незручностями. А ще в цій історії багато спорту: трохи футболу, а тоді карате і зрештою ‒ боксу. Спорту, що виявляється надійним щитом, за яким у безпеці проростає ліризм ‒ щоб, наснажений за ці роки накопиченими переживаннями, зануренням у світ залишених дідом книжок та спогадами про дитинство, розквітнути творчим поривом, який уже не стримати.

Сергій Демчук у лютому 2016-го дебютував зі збіркою "Тіні на сходах”, до якої увійшли два коротких романи й 24 оповідання. Упорядкував антологію прози "12” літературного угруповання "Свідки Слова”. У 2017 видав роман про футбольних фанатів «Міжсезоння». Лауреат і дипломант премій «Смолоскип», «Гранослов», «Благовіст».

Увечері 7 червня він почитає уривки роману й розповість про його написання.0 коментарів

Залишити коментар

avatar