19 Вересня 2021, 10:31 | Реєстрація | Вхід
/ Павло Дерев’янко | «Воїни-вовки» | Docker-G pub - 29 Березня 2021

Павло Дерев’янко | «Воїни-вовки» | Docker-G pub

Категорія: «Події»
Дата: 29 Березня 2021 (Понеділок)
Час: 20:00
Вартість: 100-400 грн.
Місто: Київ
Місце: Docker-G pub
Адреса: вул. Ігорівська, 13/5
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 143


29 березня Павло Дерев’янко з презентацією «Воїни-вовки: давні легенди та сучасне фентезі» в Docker-G pub!

Павло Дерев’янко — мегакрутий перспективний український письменник, айтішник, мотоцикліст, за фахом перекладач з арабської мови. Абсолютно раціональна людина. Не вірить в містику, не має характерників в роду, прагне спокійного життя на роялті з мандрами, дружиною та віскі Writer`s tears. Любить ігри, мотоподорожі та смачну їжу.

Павло розповість, звідки взялися легенди про воїнів-перевертнів у нашому фольклорі. Яким давнім культом пов’язані легенди про скандинавських берсеркерів і українських характерників? Чому саме вовки? Як християнство змінило древні язичницькі вірування? Чому православні запорожці тримали у своїх лавах воїнів, відомих магічними здібностями та надлюдськими силами?

Після історичної блоку Павло розповість про свою трилогію "Літопис Сірого Ордену”, написану у жанрі темного фентезі та альтернативної історії, чиї головні герої – прокляті воїни, які підписали криваву угоду з Потойбіччям, аби захищати Український гетьманат. Дебютний роман трилогії, "Аркан вовків”, став бестселером видавництва "Дім химер”, і після низки схвальних відгуків читачів і критиків був розпроданий, та отримав другий наклад. Друга книга трилогії, "Тенета війни” – ще темніша, захопливіша та брутальніша – змогла втримати заданий "Арканом” рівень, і тепер її тираж добігає кінця.

Вартість: 100-400 грн. Квитки: https://docker.com.ua/derevyanko/
Дізнатися інформацію і забронювати столик: 095 280-83-40

29 березня, 19:00. Київ, Docker-G pub, вул. Ігорівська, 13/5


0 коментарів

Залишити коментар

avatar