21 Червня 2024, 07:41 | Реєстрація | Вхід
/ Онлайн-інтерв'ю Наталі Гуменюк з Андрієм Курковим - 6 Травня 2021

Онлайн-інтерв'ю Наталі Гуменюк з Андрієм Курковим

Категорія: «Події»
Дата: 06 Травня 2021 (Четвер)
Час: 18:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Facebook
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 499


6 травня о 18:00 відбудеться онлайн-інтерв’ю з Андрієм Курковим – письменником, президентом Українського ПЕН. Розмову вестиме журналістка-міжнародниця, авторка книг Наталка Гуменюк. Тема: «Україна на зламі епох: Як змінюється наш погляд на світ».

Трансляцію розмови дивіться на Facebook-сторінках Українського ПЕН та видання The Ukrainians. Текстову версію розмови очікуйте на The Ukrainians.

Залишити питання для Андрія Куркова та підписатись на новини Дискусійного ПЕН-клубу можна за посиланням: https://forms.gle/c7nK3NuoMJH5mURB8

Дискусійний ПЕН-клуб – спроба вийти за межі соцмереж, де обговорення частіше перетворюються на сварки, ніж на аргументований обмін думками, а також за межі псевдодебатів на телебаченні, де сценарій розмови визначається інтересами власників медіа. Натомість мета Дискусійного ПЕН-клубу – осмислити у діалозі нагальні питання і сприяти розвитку громадянського суспільства, формувати культуру поваги до співрозмовника і вміння чути іншого.

Кураторка Дискусійного ПЕН-клубу – Оксана Мамченкова.
Проєкт реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Інформаційна підтримка – Громадське радіо.0 коментарів

Залишити коментар

avatar