28 Листопада 2022, 05:48 | Реєстрація | Вхід
/ Лекція «Дануціо. Маяковський. Семенко. Футуризм» - 5 Квітня 2021

Лекція «Дануціо. Маяковський. Семенко. Футуризм»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 05 Квітня 2021 (Понеділок)
Час: 11:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Facebook
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 376


5 квітня об 11.00 запрошуємо вас переглянути лекцію від Анатолія Горового - мистецтвознавця, історика, письменника і художника. Розмова буде присвячена футуризму та найцікавішим його постатям: Габріелє Дануціо, Володимиру Маяковському та Михайлю Семенку. Модеруватиме подію Богдана Гайворонська.

Футуризм (від італ. futurismo та лат. futurum майбутнє) — авангардний напрям у мистецтві, що розвинувся на початку XX століття здебільшого в Італії й відстоював крайній формалізм, пропагував культ індивідуалізму, відкидав загальноприйняті мовні та поетично-мистецькі норми. Футуризм проголошував перемогу техніки, науки, швидкості, війни, боротьби з природою та жіноцтвом.

Футуризм — це тотальне заперечення, у тім числі й єства. Музикою вважався шум міста. Панувала поетизація потворного, антиестетизм: деякі футуристи, наприклад, видавали свої твори на шпалерах. Ідеї футуристів виражалися у формах синтетичного твору, що повинен передавати різні відчуття, впливати на сприйняття як нову реальність через синестезію різних видів мистецтв.
Хотіли б дізнатися більше про футуризм?

Долучайтеся до лекції, ставте запитання та висловлюйте свої думки в коментарях.0 коментарів

Залишити коментар

avatar