19 Вересня 2021, 11:05 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс «Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра» - 12 Березня 2021

Конкурс «Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 12 Березня 2021 (П'ятниця)
Час: 01:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 767


НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара», факультет міжнародних відносин, Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина у співпраці з молодіжною секцією Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» оголошують про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу серед учнівської молоді «Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра».

Мета конкурсу полягає в популяризації діяльності світового українства, дослідженні досягнень видатних українців зарубіжжя, збереженні історичної пам’яті та національно-патріотичному вихованні дітей та молоді. Термін проведення: 25 січня – 12 березня 2021 р. (включно).

До участі запрошуються здобувачі освіти 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Переможці, учасники конкурсу, а також їхні педагогічні наставники будуть відзначені Дипломами, Подяками та сертифікатами (електронними). Вибрані роботи будуть опубліковані в збірнику учнівських робіт-учасників конкурсу, який буде опубліковано за результатами проведення конкурсу.

Для участі в III Всеукраїнському конкурсі серед учнівської молоді «Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра» необхідно:

1. Підготувати есе (до 6 сторінок) на одну із запропонованих тем:
  • «Внесок закордонного українства у розвиток світової науки»;
  • «Українці зарубіжжя та світова культура»;
  • «Історія української громади…» (дозволяється обрати одну державу і охарактеризувати історію української еміграції там);
  • «Видатна постать закордонного українства» (дозволяється обрати лише одну постать закордонного українця та розповісти про неї в письмовій роботі);
  • «Яким я бачу розвиток співпраці між Україною та закордонним українством»;
  • «Закордонне українство як чинник формування українського іміджу в світі».
2. Розмістити допис про участь в конкурсі в соціальній мережі Facebook або Instagram та позначати хештег #idudnaua.

3. Заповнити заявку учасника та надіслати електронну версію роботи на пошту ohloblyn@oa.edu.ua.

Вимоги до робіт: MS Word, 14 кегль, інтервал – 1,5, вирівнювання – по ширині, абзацний відступ – 1,25 (без інтервалів між абзацами одного стиля), шрифт Times New Roman. Усі роботи будуть перевірені на плагіат. У випадку недотримання норм академічної доброчесності конкурсні роботи будуть дискваліфіковані, а повідомлення про вияв плагіату буде доведений до відома керівництва закладу освіти, який представляє учасник. Всі використані джерела та література (включно з інтернет-джерелами) мають бути зазначені в роботі (оформлені як посторінкові автоматичні підрядкові покликання). Наприкінці роботи має бути наведений список використаних джерел та літератури.

У верхньому лівому кутку необхідно вказати ім’я та прізвище автора роботи, контактну електронну адресу; повну назву закладу освіти, який представляє учасник; ім’я та прізвище педагогічного керівника, його посаду та педагогічне/наукове звання (за наявності), контактну електронну адресу. Нумерації сторінок ставити не варто.

Із запитаннями та пропозиціями просимо звертатись до координатора конкурсу: Назар Мартинюк, електронна адреса: nazar.martyniuk@oa.edu.ua.

Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара» та доведені до відома учасників інтелектуального змагання після 1 квітня 2021 р. Крім того, усі учасники конкурсу та їхні педагогічні наставники отримають запрошення взяти участь в III Всеукраїнському молодіжному науковому симпозіумі, що відбудеться в онлайн-форматі в травні 2021 р. В ході цієї події будуть вшановані переможці конкурсу, їхні наставники та відбудеться презентація збірника матеріалів конкурсу.0 коментарів

Залишити коментар

avatar