25 Січня 2022, 09:33 | Реєстрація | Вхід
/ Підлітковий конкурс «Антитвір» | Книжковий Арсенал - 22 Травня 2020

Підлітковий конкурс «Антитвір» | Книжковий Арсенал

Категорія: «Конкурси»
Дата: 22 Травня 2020 (П'ятниця)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 810


Карантин змусив перенести дати Книжкового Арсеналу, але він не стане на заваді Антитвору-2020

Фестиваль наразі готується на серпень, і в його фокусі – ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ. Тож організатори запрошують учнів 8-11 класів взяти участь у літературному конкурсі без обмежень і цього року поміркувати над темою «Все буде добре. Чи ні?».

Visa підтримує конкурс та забезпечує призи для фіналістів та переможців конкурсу. Переможці отримають сертифікати на курси письменницької майстерності, а фіналісти конкурсу – призи від Visa.

«Так, ми живемо в непевні і тривожні часи, але тим більше важливо писати історії – для себе, сучасників та наступних поколінь. Бокаччо під час епідемії написав «Декамерон», а що напишете ви? Яку позицію оберете, оптиміста чи скептика?»

Цього Книжковий арсенал не робить жодних обмежень у жанрі та об’ємі тексту: приймають фантастичні оповідання й реалістичні щоденники, есе, вірші, п’єси та критичні огляди книжок на тему епідемій.


Умови конкурсу:

Роботи українською мовою у довільному стилі та формі приймаються до 18:00 22 травня 2020 року на адресу education@artarsenal.gov.ua. У назві листа пишіть «Ваше прізвище_Антитвір».

Твори оцінюються за такими критеріями: оригінальність думки, структурність викладу та загальна грамотність. 

Роботи топ-20 фіналістів будуть опубліковані на сайті Мистецького Арсеналу, а церемонія нагородження переможців відбудеться під час проведення X Книжкового Арсеналу.

Подія конкурсу у Facebook: https://www.facebook.com/events/270889740594268/

Про конкурс на сайті Мистецького Арсеналу: https://artarsenal.in.ua/uk/education/proekt/konkurs-antytvir-2020/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar